Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitenéttek hogy tudnák...

Segitenéttek hogy tudnák fogyni 61 kg vagyok 13 éves és szeretnék izmosodni és fogyni?

Figyelt kérdés
(Nem szeretnék rá pénzkölteni ilyen fogyokurás italokra)
2011. ápr. 8. 16:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
milyen magas vagy??
2011. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
163 cm körül
2011. ápr. 8. 16:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy "tudná" ha "enné" normálisan! Azt meg meg kell tanulni.. tudod, hogy mit mikor miért...
2011. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem ne nagyon akarj még fogyókúrázni , nagyon fiatal vagy és sokat fog még változni a tested ebben a korban,mellesleg egyáltalán nem találom soknak a súlyodat.Ha a bikini szezon miatt aggódsz akkor sportolj többet pl:futás,úszás v ami épp jólesik, és mondj le a nasikról estefelé : )
2011. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
mivel csak 13 vagy, megbeszelhetned a gyerekdokiddal h irjon neked fel valamilyen fogyukuras tornasegitöt. pl csoportos fittnesz. vagy ha sulis vagy es jo diak,vagy hatranyos helyzetü(anyagilag) akkor kerdezd meg oszifönöködet h vannak-e berletek a sulitol diakoknak, az en sulimban volt, baratokat is szereztem ott es meg jol is ereztem magam, de ami a legfontosabb fogytam is. De mozgas nelkül nem jo, a mozgas öneröt ad es jobban is erzed magad, mint csak egy egyszerü dieta utan., amugy a szaunazas is segit, vagy az otthoni modszer: alufoliazas a testre. De egeszsegesen enni, meg olcsobb is es eredmenyesebb is. remelem valami hasznodra valik majd, csao
2011. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az egyik legnagyobb ökörség, amikor sokan azt tanácsolják a 12-13-14 éveseknek, hogy ne adják le a 10-20 kiló feleslegüket, mert még "változni fog a testük".

JA..... 100 kövér felnőttből 99 gyereknek is az volt. Az ő testük miért nem változott meg?

Kövér gyerek = kövér felnőtt.

Ráadásul a gyerekkori kövérség 100-szor egészségtelenebb, mint a felnőttkori. A fejlődő szervezetet sz@r kajákkal mérgezni, és a fejlődő csontokat 10-20 plusz kilóval terhelni az egyik legnagyobb gáz...


A kérdezőn is simán van 10 kiló plusz.

Sportolj sokat, és egészséges dolgokat egyél! Sok zöldséget, főleg párolva, vagy nyersen. Sok gyümölcsöt, azokat is nyersen. Főtt, párolt és roston húsokat, főleg csirkét, pulykát! Kerüld a cukros és túl zsíros motyókat, és egyél naponta 5-6 alkalommal kis adagokat!

2011. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kösz isokat segitettetek. :) és még megkérdezhettem hogy 5-6 alkalommal mit egyek pl. almát vagy mit??
2011. ápr. 8. 17:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy almát... minden étkezésre kell egy kis fehérje, és egy kis szénhidrát. MOndjuk csirkemell sonka valami friss zöldséggel, roston husi kevés rizzsel, zsírszegény túró ALMÁVAL... ha már ennyire almázni akarsz :D
2011. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez segített:

reggeli,ebéd szokásos

Vacsora,egyszerűen csak 1db alma


UI:ha nem bírod ki vacsi nélkül akkor mindenképpen CSÖKKENTSD az adagokat ,és kerüld el az egészségtelen csokit,chipset,cukros italokat!


Én úgy,hogy nem ettem vacsit,heti 1-2 kg-ot fogytam,de ez mindenkinél változó:)

2011. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. még lenne kérdésem hogy birnék kockásabitani a hama? meg a mellizmomat erősiteni?????
2011. ápr. 11. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!