Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm vagyok és 49 kg, de...

165 cm vagyok és 49 kg, de fogyni szeretnék, ez normális? Az bejön valakinek ha ennél kevesebb az ember?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8%
Legelső vagyok!!! Miért kell lepontozni azért, mert fogyni szeretnék 2kg-t???? Ha en ugy tetszem magamnak akkor le is fogyok...en latom magam, en tudom h nezek ki, h van egy kis pocakom stb stb... Nem???
2011. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
hát, van rajtad egyálltalán háj?:S nem hiszem... én 160cm vagyok 49kg-val és csak minimális zsír van rajtam, szerintem ne fogyj le jobban:S
2012. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A nő nem attól szexis hogy vékony, hanem attól hogy karcsú.

A divatmajomság minden esetben gáz. Nem értem miért jó neked hogy nem lehet megkülönböztetni a plázában melletted eltipegő bármelyik tömeggyártott senkiházitól.

A magasság/kg arányt felejtsd el.

A csontsűrűség baromi sokat számít. Lehet cm-re ugyanolyan alakod mint másnak és mégis lehetsz nála könnyebb vagy nehezebb.

Ha a lányoknak akarsz tetszeni meg a homoszexuális médiamágnásoknak akkor koplalj nyugodtan.


Ha azt szeretnéd hogy a pasik csorgassák utánad a nyálukat, akkor növessz igazi, megmarkolható segget, kis babapocit meg csöcsöket. Amíg karcsú a derekad senki nem fog kövérnek látni. Ennyit tudok neked javasolni.

2012. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!