Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ért már valamilyen pozitív...

Ért már valamilyen pozitív vagy negatív diszkrimináció a súlyod vagy külsőd miatt?

Figyelt kérdés
Vagy ami szerinted azért volt?
2011. ápr. 15. 09:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem csak az edző lehet, hanem a recepciós, shakeket, italokat, vitaminokat áruló pultos stb. Hogy a búbánatba járnál egy olyan helyre tökéletesedni, ahol malacka ül a pult mögött? Ez kicsit olyan, mintha egy fogorvosnak hiányozna pár foga és neked el kéne hinni, hogy pedig ezen a helyen gyönyörű lesz a fogsorod.
2011. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
nékem általában lányok dicsérik az alakom [170 cm, 45 kg vagyok]. míg ők irigyelnek, nem hiszik el, hogy a férfiak többsége rémisztőnek tart. valakinek vagy nagyon bejön eme alkat, vagy marhára nem. a saját családomtól, és kedvesem rokonságától is állandóan kapom az ívet. múltkor vacsoránál apósom szólt egy ilyet: "egyél már, kislányom... hát, nem igaz... egy nő nem lehet ennyire gusztustalanul gebe"... -_-" akkor úgy felment bennem a pumpa, hogy majdnem odaszóltam, hogy egy férfi meg nem lehet ilyen szinten tuskó. meg édesapám is sokszor beszól, hogy "hát, igen, rettenetesen csontos, de anyádtól örökölted azt a feneket..." :S meg az sem valami kellemes, mikor idegenek tesznek megjegyzéseket. még akkor sem, ha kedveskedésnek szánják. :S
2011. ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ja, jut eszembe, pár hónapja ruhát vásároltunk anyukámmal, és összefutottunk egy ismerőssel, akinek most született unokjája. Végig mért, majd megkérdezte, látom nálatok is jön? Na elküldtem a ....., azóta se kommunikálok vele.
2011. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
a munkás papírhoz annyit szeretnék hozzászólni, hogy a fittnessterem esetleg kikötheti hogy ne legyenek túlsúlyosak az alkalmazottak, viszont azért a legtöbb álláshirdetés nem fittness terembe szól és egy általános kérdőiven nem biztos hogy szerepelnie kellene ennek, max a megjegyzés rovatba...
2011. ápr. 15. 11:24
 15/26 anonim ***** válasza:

"egyél már, kislányom... hát, nem igaz... egy nő nem lehet ennyire gusztustalanul gebe"

Na igen... Még ha idegen mondja az ember háta mögött, az is szar, de jó, mondja, ki nem sz@rja le...

De inkább az a gusztustalan, aki saját rokonának ilyet mond a szemébe.

Nekem nagyanyám kérdezgette régebben állandóan, hány kg vagyok, és mikor mondtam (mondjuk 70, akörül szoktam lenni), neki állt számolni, hogy na akkor ennyinek meg ennyinek kéne lennem, és akkor jó lenne (165 cm vagyok).

Nem az a baj... persze, derékig érő szőke hajam lenne, napbarnított bőrrel, az is jó lenne, csak nem minden úgy megy ám:-D

2011. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"a munkás papírhoz annyit szeretnék hozzászólni, hogy a fittnessterem esetleg kikötheti hogy ne legyenek túlsúlyosak az alkalmazottak, viszont azért a legtöbb álláshirdetés nem fittness terembe szól és egy általános kérdőiven nem biztos hogy szerepelnie kellene ennek, max a megjegyzés rovatba..."


Ha nem tudják előre fogalmuk sincs ki a megfelelő. Vagy hívjanak be mindenkit, aztán meg, uh-huh bocsi, de semmi esélyed, kövér vagy?

2011. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó: Általában meg kell jelölni, hogy milyen típusú munkát vállalsz. Pl ha ügyfélszolgálati munkatársnak, vagy raktári adminisztrátornak akar jelentkezni (csak példa), akkor nehogymár kikössék, hogy mondjuk 75 kg fölött esélye sincs...
2011. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hanem hogyha egy fittness terem felad egy hirdetést, hogy szeretne alkalmazottat, ok kösse ki amit akar és akkor arra konkrétan jelentkezzen olyan aki megfelel a követelményeknek... de az hogy ha te csak egy önéletrajzot adsz le egy fejvadász cégnél hogy bármilyen van témakör szerint megjelölve milyen állás érdekelne aztán majd hívnak ha van valami akkor nem hiszem hogy mindenkitől el kellene kérni a súlyát mellbőségét meg ilyesmi adatokat is... aztán ha valaki olyanra jelentkezik amihez ez kell az ok, de nem konkrétan ilyen állásra akart jelentkezni... miért véded ennyire hogy jó hogy bele kell írni... de igen jó ha behívják és megnézik, most akármit be írhat az ember, nem?...
2011. ápr. 15. 11:54
 19/26 anonim ***** válasza:
57%
Most nem azért, de ki az, aki dagadtan fitness terembe szeretne elmenni dolgozni?
2011. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Egyik nap anyukám beszélgetett a férjemmel, de pont hallottam azt a kérdését, hogy "ilyen külsővel mégis ki venné fel bármit is dolgozni?".

Elég rosszul esett.

Pár hónapja még ugyanakkora volt, mint én, addig semmi baja nem volt velem.

De elég jó hatással volt rám, azóta fogytam 15 kg-t, de sosem fogom elfelejteni, hogy mondhat ilyet egy anya?

2011. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!