Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ért már valamilyen pozitív...

Ért már valamilyen pozitív vagy negatív diszkrimináció a súlyod vagy külsőd miatt?

Figyelt kérdés
Vagy ami szerinted azért volt?
2011. ápr. 15. 09:21
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

ma 12:20

hát ez enyhén szólva szörnyű :-(

2011. ápr. 15. 12:27
 22/26 anonim ***** válasza:
Régen csupa negatív, ez eléggé tönkretette a kamaszéveimet, de mostanra, huszas éveimre rengeteg pozitív, teljesen visszajött az önbizalmam, sőt, kárpótol is. De... abba rossz belegondolni kicsit, hogy a régi bántó megjegyzések nélkül talán most nem is figyelnék ennyire magamra és nem lennék olyan, amilyen.
2011. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

egy kényelmes hosszú párkapcsolatban eléggé meghíztam, és ezt minden ismerőstől - akik régebben láttak - rendszeresen visszahallottam, persze mellette semmi izom nem volt rajtam. aztán egy buliban valaki megjegyzést tett, hogy ezzel a testtel végre férfias a fellépésem, erre egy csaj, aki elég régóta bejött nagyon hangosan elkezdett nevetni, hogy "komolyan ezzel a testtel"? ...másnap már mentem is az edzőterembe.


ez volt 3-4 éve kb., azóta ha kijövök a zuhanyzóból, barátaim szabályosan sürgetnek, hogy azonnal vegyek fel egy pólót, mert ha meglát egy csaj, nekik esélyük sem lesz. (25/F)

2011. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy pont erről beszéltek, ma a legnagyobb megdöbbenésünkre jött egy új edző a terembe ahova járok, és mindenki teljesen ledöbbent, nem is értjük hogy lehet ez, de a csaj konkrétan kövér. Nem túlsúlyos, nem husi, kövér.


Én vagyok a 171 cm-hez 84 kiló, ennek a csajnak meg legalább kétszer akkora segge van, mint nekem. Hát kíváncsi leszek :)


Egyébként nekem szerencsére csak ruhaboltban volt ilyen gondom, mert valamiért az elhízottak országában 44-est, meg XL-est nem árulnak a legtöbb boltban.

2011. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szintén ruhaüzletben,szülés után 1 héttel,a felszedett plusz kilókkal. :(

Egyértelműen negatív és egyérteműen diszkriminált a csaj azzal,hogy fanyalogva rám nézett és megjegyezte,hogy "ennél nagyobb méret nincs náluk és húúú,meg haaaa mekkora ez a gatya,amit adott" Pedig 42-es volt,nade legalább úgy szörnyűlködött,mintha 52-es lett volna.

Persze,az én testem,de miért bántják ezért az embereket! :(

2011. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

diák éveimet eléggé megnyomorította ez a dolog, pedig nem voltam kövér. 178-hoz voltam 68 kg, ami nem számít brutálisnak.

inkább alaktalan voltam és nem volt mellem. olyan fiús testalkatom volt.

a 20 éveimre rájöttem, hogy csak magam kezdhetek valamit a testemmel. tornázom és futok. eltelt néhány év és szülés után kevesebb vagyok, mint akkor voltam,

azóta az akkori gebe osztálytársaim , akik csúfoltak,szépem kikerekedtek, felkaptak néhány kilót, jó néhány kilót, elhagyták magukat.

2011. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!