Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aránytalan hízás/fogyás?

Aránytalan hízás/fogyás?

Figyelt kérdés

90 kiló voltam,azóta lefogytam 80-ra.

a gond csak az hogy aránytalanul,vagyis a hasam teljesen lapos lett,de a combom,a mellem sőt az arcom is a régi maradt,így jobban látszik a zsír mint eddig:S

Ez ellen lehet tenni valamit?.Vagy forduljak orvoshoz?

16/F


2011. ápr. 20. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Mit sportolsz?

Lehet, hogy más testrészekre kéne jobban ráfeküdni (mármint nem szó szerint:-D)

De genetika is közbeszólhat, az ellen meg nem tehetsz:-S

2011. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszintén?:D..semmit nem sportolok:P..délutánonként néhány órát minden nap haverokkal vagyok,járkálunk ezen kívűl semmit:D
2011. ápr. 20. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
hát akkor ez a gond. sport nélkül nem lehet arányosan, formásan fogyni. ezt el kell fogadni.
2011. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezért ne menj orvoshoz.Ez alkati kérdés.Valaki először a hasából fogy, valaki a combjából stb.Ilyen alkatú vagy, aki előbb hasból fogy, aztán a többi testrészéből.Szerintem kezdj el sportolni, főleg ha fiú vagy.Sport nélkül tényleg nem lehet formásan lefogyni.Én 14/L vagyok, van rajtam 2-3 kg felesleg, és az egészséges táplálkozáson kívül járok konditerembe, és sokkal feszesebb vagyok, mint régebben.Ja meg az egészség fontosabb a kinézetnél, ezért is ajánlatos mozogni.
2011. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam. Mikor fogytam mindenhol lement rólam a zsír, csak a combomon volt. Végül onnan is lement.
2011. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:).Pacsi
2011. ápr. 28. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!