Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha striák vannak a bőrömön a...

Ha striák vannak a bőrömön a hízás miatt, akkor fogyás után biztosan lógni fog a bőröm?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 12:40
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem fog biztosan lógni, de a striák már maradnak! Akkor lóg a bőr, ha hirtelen sokat fogy az ember.
2010. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, es ezert jobb, amikor megprobalsz olyan modot talalni a fogyasra, ami ugyan lasabb, de megis egeszsegesebb.


Nagyon jo az erobic, futas, uszas, tanc, mint mozgas, ezt lehet felvaltva vegezni, nehogy "kenyszerszeru" legyen a torna, igy mindig azt vegzed, amihez kedved van pl.

Ezek a mozgasformak kiterjednek az egesz test izomzatara, es amikor ezeket vegzed, akkor elfogod kerulni, hogy a borod rugalmatlan legyen.

Az etkezesnel szinten oda kell figyelni, de nem a kal.-at kell szamolni, hanem azt,hogy taplalo legyen az, amit megeszel, de egyben ellasa a szervezetedet vitaminokkal is.

A masik, hogy naponta legalabb 1-er egyel fott etelt. Amit nem ajanlatos ilyenkor, azok a jo magyaros sultek, mint a sult tarja, cigany pecsenye stb.

Viszont ami nagyon egeszseges: zoldseglevesek, fozelekek

parolt zoldsegek, s lehet grillen sultekkel, v. halal

enni. Sima parolt rizst pl. sult halal.

Ne dietaz, hanem valtoztasd meg az etkezesi szokasodat!

Amikor ezt megtetted es tornazol, akkor viszont ne felejsd

el a masszirozast, mert az nagyon fontos ilyenkor, eppen a borod miatt.

Lehet kapni keszen is olajat, de sima oliva olaj is jo, amit a hasznalat elott egy picit meglangyitasz, s ugy viszed fel a borre.

A rendszeres mozgas, az etelek megvaltoztatasa, es a masszirozas;

Akarat, kitartas! es szep csinos leszel!

2010. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A striáknak nincs közük a lógó bőrhöz.

Ezért érdemes lassan fogyni, hogy a bőrnek is legyen ideje visszahúzódni. Amúgy ha hirtelen sokat fogysz, akkor még striásabb is lehet a bőröd.

2010. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lassan fogytam, és sportoltam is. Amellett, hogy a lábamon a striákat azóta nem láttam (max. néha van egy kis színük),a bőröm is tiszta feszes lett (ahogy már nincs alatta zsír ugye).
2010. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az a stria?
2010. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!