Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Le szeretnék...

Mit tegyek? Le szeretnék fogyni, de nem tudok. Fekélyem van, és gerinc sérvem.

Figyelt kérdés

sportolni nem tudok a gerincsérvem miatt, idáig kalória megvonással, nagyobb sétákkal diétáztam, és lefogytam 80 kilóra, aztán 70 re, viszont akkor kialakult egy reflux betegségem, és egy rohadt kis fekélyem a gyomorszájamnál, és visszahíztam 80 ra. nagy nehéz munkával ledolgoztam 74 re , de ma is annyira fájt a gyomrom....Nem tudom hogy meddig bírom még. kb 68 lenne a normál súlyom. 178 cm vagyok, és a testzsírom az 17%. Le szeretném még adni ezt a pár kilót, de nem tudom, mert ha nem eszem, fáj a gyomrom rohadtul, görcsösen. ha meg bicajozom, futok, akkor meg a hátam durran be és napokig menni nem tudok. Úszni nem tudok, és nem is mernék levetkőzni mások előtt így.


135 kiló voltam régen, akkor fogytam le. talán ha nem lennék meleg, lehet nem akarnák ilyen lenni? nagyon meg akarok felelni az elvárásoknak, és aranyos kinézetet akarok, olyat amilyet én is szeretek. az arcom széles, azért ha csak egy kis felesleg is van rajtam, már nem tetszik.


MIT TEGYEK?


20/srác


2011. ápr. 26. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
ha ilyen betegségeid vannak mindenképpen kérj segítséget a háziorvosodtól ő biztosan tud majd segíteni
2011. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!