Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lenne ez a fogyokura?

Jó lenne ez a fogyokura?

Figyelt kérdés

Hétvégén almát(vagym ás gyümit)egésznap csak ebédre valami keksz (babapiskota,htartási keksz,jo reggelt)De hétköznap minden reggel almát eszek ebédre azt ami van (amit fözök kevés fehér kenyérel) és még délután 4elött szoktam enni müzlit) és este reggel torna. Ha most hétvégneként ilyen gyümölcs napot kekszel:D tartanék akkor de hétköznap ha eszek hust kenyérel (nam sokat de eszek) akkor nagyobb lesz a hasam? Mert van egy kis "pocakom" 157/53 Írjatok léécci

Ja és én ezt még betudom tartani de igazi fogyokurát nem és szerintem ez jó meg ki is lehet birni


2009. márc. 7. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt jónak tartom, hogy tartasz ilyen "méregtelenítő napokat"! Kell is a szervezetnek néha!

Ha sok almát eszel az nagyon jó, mert a szervezeted több kalóriát éget el az emésztésével, mint amit bevittél vele.

Figyelj oda a sok folyadékra is! Könnyebben fogysz.

Ha 5-ször eszel egy nap az is jó de nem mindegy azért, hogy mit. Ha főzöl inkább főzelékeket főzzél. Fehér kenyér helyett használ rozskenyeret stb... A Jó reggelt termékeket azért nem tartom jónak, mert sok bennük a cukor. Húst kenyérrel nem igazán ajánlom. Inkább zöldséggel.

Tornázol az is nagyon jó! Figyelj oda arra, hogy kevés sóval táplálkozz, mert a só megköti a vizet és attól bizony lesz hasad.


Remélem, hogy tudtam segíteni neked! Sok sikert!

2009. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha te ezt betartod, akkor más fogyókúrát meg könnyedén kéne bírnod, mert amit leírtál az elég brutális:D

Sport mellett gyümivel és kekszel, ez nem túl ajánlott, egy éhezéses állapotban lesz a szervezeted, amit ha egyszer abbahagysz, akkor a szervezeted raktározásba kezd majd, tehát jön a jojo effektus. Szóval ez pont arra jó, hogy raktározásra bírd a tested a ksőbbiekben.

Inkább csökkensd a kalória bevitel kb 1500kcal-ra. De egyébként a tömeged ideális, nem kéne fogynod!

2009. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján sok cukrot viszel be a szervezetedbe.az alma és a kekszek is cukrot tartalmaznak.Szerintem az a jó fogyókúra, hogy mindent eszel, csak odafigyelsz, hogy kevesebb cukrot, lisztet és a legfontosabb kevesebb sót vigyél be a szervezetbe.és persze sűrübben egyél kevesebbet.a fehérkenyeret feltétlen váltsd le teljeskiörlésűre.hozzá lehet szokni az ízéhez.én így fogytam 18kg-ot fél év alatt, ja és én is tornáztam.
2009. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szija én azt tanácsolom hogy a gyümi helyett inkább zöldség legyen és a kekszeket teljsen felejsd el egyébként én is ezt csinálom :)
2009. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösznömm avlaszokat:)
2009. márc. 7. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!