Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lehet az alábbi diéta?

Jó lehet az alábbi diéta?

Figyelt kérdés

[link]

ezt szeretném elkezdeni jövő héten, mellette meg Callanetics-ezni. 10 kilótól kéne megszabadulnom. Ha nem is két hét alatt (ennyire nem vagyok naiv), de ha mondjuk 2-3szor megcsinálom ezt a diétát, akkor lemehet az a 10 kiló? Több mint egy éve szültem, (16 hónapja már) elég sokat híztam sajnos. Közben elég sok lement rólam, illetve formásodtam, mert a súlyom nem nagyon csökkent már egy ideje, csak az alakom kezd jobb lenni. Most 71 kiló voltam, és anno 60 kilóval lettem terhes. Szeretnék nyárra megint annyi lenni.


2009. márc. 7. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én próbáltam ezt a diétát, lefogytam két hét alatt tíz kg-t és még két alatt a másik tizet, de ennek ellenére egyátalán nem javasolom neked!!!! Ezt a súlyt nem lehet megtartani, mert nagyon gyorsan sokat fogysz, nem tudsz átállni a helyes életmódra, nem tanulok meg az új étrendet, és mellesleg ez kalóriában annyira kevés, hogy én sokszor voltam gyakorlatilag rosszul. Te egy baba melett ezt nem tudod csinálni, én ülőmunkát végeztem, de mozogni már nem lett volna erőm.

Ja és a kilók rögtön visszajönnek. Én 40 kg fogytam, az első huszat így, de amint abbahagytam már rögtön a második nap nehezebb voltam, pedig nem álltam vissza a zabálásra. Utána a maradékot normális módon fogytam le, ennek már két éve, és tartom az 50 kg-t a 170 centimhez. Szerintem te is úgy csináld, hidd el 10 kg nem olyan sok, nyárig simán le lehet adni ésszerű, normális ( nem 90 napos és agyament társai!!!!) módon.

2009. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Akkor inkább csak torna lesz és keresek valami lájtos étrendet. Amúgy szerintem nálam nem is azzal van gond, hogy mit eszem, hanem inkább a mennyiséggel, meg hogy szeretek későn vacsorázni. Akkor inkább ezen próbálok változtatni.

2009. márc. 7. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!