Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Keveset ettem ma? Mit csinálja...

Keveset ettem ma? Mit csináljak, hogy ne lassuljon le az anyagcserém és ne hízzak majd később?

Figyelt kérdés

Lelkileg padlón vagyok, enni alig tudom.

Ma reggelre ettem rántottát 3 tojásból és sajtból

Ebédre ettem negyed tenyérnyi csokitortát (nem szoktam édességet enni, szülinap volt..) + 2 maréknyi eper

És vacsira ettem egy fél tenyérnyi csirkemellet + epret


Ez nagyon kevés?:(


16/L


2011. máj. 1. 18:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdésem.


A stílusod meg egyszerűen undorító. Inkább vagyok kövér (és fogyok fél év alatt 30 kg-t a sz@r módszeremmel természetesen, zsírból), mint egy ilyen sz@r ember. :)


Szerintem hagyjuk egymást, nálam ALAP elvárás az, hogy velem is úgy "beszéljenek", mint ahogy én mással. Te pedig erre KÉPTELEN vagy, hát akkor ne erőltessük. Volt gyerekszobád? (Ne, inkább ne válaszolj, retorikai kérdés volt.)


További jó kötekedést, csak ne itt! (mondani pedig könnyű, hogy 1. vagy a toplistában - ilyen stílussal nem lehetsz első.:) )

2011. máj. 1. 19:57
 22/24 anonim ***** válasza:

Te sértegetsz folyton, de mindegy. Talán néha cinikus vagyok, de én biztos nem sz@r embereztelek le téged :) Nem én tehetek róla, hogy ekkora vagy, ne rajtam éld ki.

Én még 6-odszorra is megpróbáltam a szádba rágni a választ, de ezek szerint valami nálad nem okés :)

Toplista meg igaz, mit hazudozzak?

Nah jó fogyózást!

2011. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Okos enged, szamár szenved. Most sajnos te vagy a szamár, ez van. Szia! Szép vasárnap estét.
2011. máj. 1. 20:02
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem értelek Kérdező! Azt állítod mindent tudsz. Aztán jössz és kérdezel, ha meg valaki segíteni akar, Te sértegeted... Szerintem inkább meg kellene köszönni az illetőnek, hogy annak ellenére válaszolt, hogy ilyen "kedves" voltál vele. Ha meg nem tetszik a tanácsa akkor nem kell megfogadni, ennyire egyszerű!
2011. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!