Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég ez a mozgás, vagy még...

Elég ez a mozgás, vagy még mozogjak ezeken kívül valamit?

Figyelt kérdés
nyár végéig szeretnék kb 20-25 kilót leadni,és most naponta ha tehetem elmegyek futni, kb 2-3 kilómétert, hasprésezek, ugrókötelezek egy olyan tiz percet, huszat, úgy hogy husz másodpercig tekerem nagyon gyorsan, aztán húsz másodperc pihenő, és ezt megcsinálom ötször, aztán lassan ugrókötelezek, hogy pihenjek, és ha van erőm, akkor még ötször( olvastam, hogy ez a 20mp ugrókötél 20 mp szünet ajánlott), plusz még zumbázok itthon, van dvd-m. De azt még nem bírom sokáig, meg nehezen tanulom a lépéseket, még olyan húsz percet szoktam, remélem nyáron többet is fogok bírni mindenből. Plusz mellette sokszor kenyér helyett puffasztott rizst eszek, vagy néha teljes kiörlésűt, gyöümölcssalátát, zöldségeket, meg nem szoktam mindig mellőzni az itthon megfőzött főételt, azt később úgy is lebontja a szervezet nem? meg kolis is vagyok, így ott muszáj megennem a főételt. nyáron szeretném ezeket a gyakorlatokat reggel is és este is, persze ez nem lenne minden nap így, mert nem biztos hogy időm engedné. Továbbá néha néha azért édességet is eszek, mert nem akarok magamtól semmit megvonni. Mit várhatok ennyi sporttól, sokat vagy keveset? mit tornázzak még? tippeket is elfogadok:)kajában is:)
2011. máj. 4. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem 20-25 kg tényleges és nem beképzelt plusz-al ez baromi sok, de jó, csak birjad
2011. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha 20-25 kg felesleged van akkor nem kellene ugró kölelezni mivel ezzel a nagy túlsúllyal tönkreteszed az izületeidet és nagyon fog fájni. Futás sem ajánlott még. Amit inkább csinálj gyors gyaloglás,bicikli,ellipszis tréner.
2011. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
főételt meg enni kell! Ha pl rántotthúst adnak akkor csak a felét edd meg vagy pedig szedd le a bundáját és úgy megeheted az egészet. A leves az szinte bármi jó de csak mértékkel. Max 3ig ebédelj meg mindenképp.
2011. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!