Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fura kérdés talán, de mégis...

Fura kérdés talán, de mégis mit jelent, ha a normálisnál többet eszem (magamhoz képest) egy alkalommal, és még mindig nem laktam jól?

Figyelt kérdés

Na tehát úgy értem, hogy ma is normálisan ettem, reggelit, tízórait, aztán ebédnek sokkal de sokkal többet mint szoktam, és még mindig bírnám, viszont nincs telítettségérzetem, akkor ezek szerint ez mégsem volt több, mint amennyire szüksége lett volna a szervezetemnek?


Hogy van ez? Mindenesetre mozgok ma is, megyek is nemsokára kocogni/futni! :)


2011. máj. 6. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
ez azért is lehet mert eddig nem ettél rendesen.mondjuk előző napokban nem jutott megfelelő/elegendő táplálékhoz a szervezeted és most meg bepótolja. vagy attól is lehet hogy sokat mozogtál az elmúlt napokban.
2011. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hmm lehet hogy picit kevesebbet ettem eddig, mint amennyit bírtam volna, de már hozzászoktam, és nem éreztem éhség érzetet soha, most viszont feltűnően rengeteget ettem és meglepett, csak nem zsírként jön fel... de azért az előző napokban mozogtam is eleget ha nem is folyton edzés szinten, de szinte alig ültem egyhelyben egy félórát is.
2011. máj. 6. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet hogy vitaminhiányod van, és folyamatosan éhségérzeted van, pedig a szervezeted "azt reméli" most kap majd olyan vitamint, amiből hiány lép fel. nézd meg a vitaminok részletes leírását, hogy minek mi a hiányjele, és amit felfedezel magadnál, abból egyél többet!

vagy csinálj egy háromnapos gyümölcsnapot, amikor 3 napig csak gyümit eszel, és feltöltődik a szervezeted vitaminokkal, illetve kimosódik a sok méreganyag, ez így nem számít koplalásnak, hanem egészséges tisztítókúra! én csináltam, és szebb lett tőle a bőröm, hajam és előtte folyamatosan zabáltam mert nekem is vitaminhiányom volt, azóta meg rengetek zöldséget, gyümölcsöt, egészséges ételt eszem, és már nem vagyok folyamatosan zabáló!!

2011. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!