Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combról hogyan lehet a leggyor...

Combról hogyan lehet a leggyorsabban fogyni vagy hogyan lehet a leghatásosabban feszessé és formássá tenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs helyi fogyás és amúgy mindenhonnan szeretnék kicsit fogyni(163/57kg) de engem az érdekelne, hogy mi az ami a combra megy rá jobban(külső és belső comb egyaránt) és hogy kinek mi vált be? Mennyi idő alatt látszódott az eredménye?:) Előre is köszi a válaszokat:)
2011. máj. 8. 11:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj meg! Nekem egy csomó ismerősöm fogyott le a futástól! Először menj gyors gyaloglással, nem hizsem, hogy az első válaszoló a 38-as méretbe úgy fogyott bele, hogy duplaakkora lett a combja, mint amilyen volt. :)
2011. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem fog vastagodni:S Nekem inkább a fogyás a cél az izmosodás és formásodás csak utána.
2011. máj. 10. 20:58
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én napi szinten futok kb 30-40 percet (változó)


A combom és a fenekem kissebb, feszesebb, mert a zsír lement róla, és azt vettem egszer csak észre, hogy hoppá a hasamról és a derekamról is "olvad" le a zsír.


22/L

2011. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
:) na akkor talán nekem is sikerülni fog. Amúgy nektek is először csak 10-15perc futás ment? Mennyi idő alatt sikerült elérni a 30-40percet?
2011. máj. 11. 05:20
 15/22 annnuskaa válasza:
100%
Szia!:) Én 165 cm vagyok és 42 kg. Verseny szerüen futok 3 éve és igen nagyon bejön. sose voltam duci mert alapjába véve 15-ös a testtömeg indekszem és 32-es gatyát hordok ami egy picit lötyög.... Na mind 1. A lényeg az , hogy nagyon jó a futás de higgy nekem van egy nagyon nagyon jó módszer ami 5 alkalom után segít és hat. A neve Pilates. A you tubon keress rá így: POP pilates combra! Nagyon,nagyon jó!!!!!! Remélem sikerül lefogynod!!! Sok sikert!!!!!!!:)
2012. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Én a combomhoz a kerékpározást választottam. Kb 30 km naponta, mivel dolgozni is kerékpárral járok. Szerintetek ez is jó a comb formázásához, vagy válasszak esetleg mást?
2012. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 3éve 82kg voltam rendszeresen futottam először 5percnél már sétáltam a lényeg a fokozatosság ne akard megváltani a világot én heti 4-5x jártam el futni és heti 5 percekkel növeltem, nyugi nem lesz ettől nagyobb a combod :) az izomhoz ugyais olyan táplálkozásra is van szükség, és ha nő vagy ettől annál inkább sem kell félned ugyanis a hormonok miatt a férfiak könnyebben fogynak, lesznek izmosak, nekünk nőknek kicsik keményebb dolgunk van sajnos figyelj arra hogy futás, edzés után és vacsira minél előbb próbálj meg fehérjét enni (zsírszegény túró, cottage sajt, light mozzarella)de a szénhidrátot se hanyagold el (durumm tészta, teljes kiörülésű kenyér legjobb amit te magad sütsz mert abba tudod mivan, teljes kiörülésű zab)kicsit elkalandoztam ugyais órákat tudnék mesélni erről a lényeg hogy bicikliztem is, van izmom de nem vagyok egy testépítő pont amennyi kell most 56 kg vagyok és nagyon ajánlom még combra a guggolást (figyelj arra hogy a térded ne menjen a bokád elé és a hátad egyenes legyen próbálj meg nagy terpeszben guggolni és fordítsd ki a lábfejed) kitörés (ügyelj arra hogy szintén egyenes legyen a hátad és mindkét lábad amikor tolod le 45fokos szögbe legyen kb ne dőlj előre se hátra az a jó ha mindkét combodban érzed a fájdalmat ) lépcső is nagyon jó és ami gyorsan vitt le nekem a combomból és hasra is elég jó az ha térdelőtámaszba a könyököd is a földön van és a lábadat oldalra/fel jó magasba tolod bármi kérdésed van nyugodtan írj, mindenkinek szívesen adok pár tanácsot étrenddel és edzéssel kapcsolatban is :)
2013. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
bocsi de nem tudtam rövidebben :D
2013. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ja és már napi 1 órát futok zumbázok biciklizek vagy 40-50 percet rubint réka igényes nők edzésprogramja 2 nagyon jó főlleg combra és heti 2 pihenőnapot tartok amikor úgyérzem hogy nincskedvem vagy fáradt vagyok mert kell a pihenés is az izmok/izületeknek
2013. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
még egy fontosat nem írtam hogy szénhidrátot vacsira próbáld meg kerülni, az a kb 4 gramm ami a felsoroltakba van nem terhel meg, és ha belevágsz komolyan csináld mert ha rosszul helytelenül eljátszadozva csinálod lehet hogy többet ártassz vele mint használna
2013. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!