Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ilyen szeretnék lenni, az...

Ha ilyen szeretnék lenni, az már vészesen vékony, és visszataszító?

Figyelt kérdés

modellkedni szeretnék, és mivel ha lefogynék az áhított súlyra pont így néznék ki, mert ilyen magas vagyok, és hasonló az alakom:

[link] ( itt menjetek az utolsó képekre!! )


ez már vészesen soványnak számít, vagy azért jó alaknak? ( azért izmosabb lennék nála)


2011. máj. 8. 16:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát kb. 60-61 es derék kell, mármint nekem csak ezt kell elérnem, hogy modell lehessek, de most vagyok 69-es, és nincs rajtam izom, és ha izmosodnék az összehúzná, meg azért hurkás is vagyok, de a fogyás megy, csak kíváncsi vagyok mit gondolnak egy ilyen vékony lányról, de én izmosabb lennék nála, és a mellem is nagyobb,
2011. máj. 8. 16:57
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez a lány szép arcú, de szerintem nagyon-nagyon sovány.

Nekem már betegesen sovány.

Szerintem ne akarj ilyen lenni.

2011. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én őt ismerem!!! egy suliba jártunk. amúgy meg élőben már visszataszítóan sovány! ne akarj ilyen lenni!
2011. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
utolsó, csak nem fesztys voltál te is? melyik osztály? :D
2011. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!