Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elolvasnád a kérdésem és...

Elolvasnád a kérdésem és válaszolnál rá? Nagyon rosszul csinálom?

Figyelt kérdés

Hízni szeretnék, de egészségesen

pl ma ezeket ettem:

Reggeli(7) natúr joghurt 150gramm, 0.1%-os zsír-szóval light 1 kiskanál szezámmag és 8 kiskanál natur zabpehely (itt van amikor teljes kiőrlésű kenyér (2szelet) csmellsonka, sovány sajt, vagy főtt tojást eszem zöldségekkel (egyik nap szendvics másik nap zabpehely)

Tízórai (10kor) egy teljes kiőrlés magos zsömle, benne egy szelet párolt csirkemell és ubroka, de itt gyümölcs szokott szerepelni vagy joghurt/kefír, csak ma kirándulni voltunk..

ebéd (3) ma: ugyanaz mint a tízórai de itt főzelék szokott lenni főtt tojással, hussal, párolt hallal, hussal vagy rizs (heti 3 főzelék, 2szer rizs 2szer más pl:paprikáskrumpli, rakott karfiol stb) és hozzá saláta, párolt zöldség avgy savanyúság

vacsora(6) joghurt/kefír vagy túró almával (mondjuk ma mivel kirándulni voltunk így ettem még egy almát, és amikor hazajöttem párolt húst, borsót, répát és gombát ettem (kistányérral) mivel ma kimaradt a meleg ebéd a tura miatt

de azt szeretném kérdezni hogy ez így jó lenne

köszönöm az értelmes válaszokat

mellette persze sportolok és iszok vízet


2011. máj. 9. 19:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

bocsi kimaradt

16éves 170cm 50 kilos lány

(a csontjaim, bordáim mind kilógnak)

2011. máj. 9. 19:41
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
az a lényeg hogy egészségesen hízz, ha meg hízni akarsz, akkor meg egészségesen kell étkezni, max az adag lehet sok is. szerintem jól csinálod.
2011. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ettöl hizni nem fogsz.menj sportolni attol felszedsz egy kicsit,ráadásul nem zsirt hanem izmot.

de kicsit ehetsz néha vmi táplálobbat is mint tészták mondjuk,persze nem mindig de ezt se lehet teljesen mellözni.

2011. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez HÍZÓKÚRA??? Jesszus, én fogyózós koromban többet kajoltam, de mindegy. :)
2011. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi tanácsokat

hát igen hízókúra mivel ettem ma 2db közepes nagyságú párolt csirkemellet, 2 db teljes kirőlésű magos zsömlével (ami egy picit nagyonn volt mint a normál zsömle) uborkával

reggelire joghurt, mag és zabpehely

vacsora elött egy alma, vacsorára pedig párolt borsó, répa, és hús

(szóval, borsó, 2 db zsemle, zabpehely, mag, alma-szénhidrát=hízás)

2011. máj. 9. 20:32
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy egészségesen akarsz hízni, de ez inkább olyan mint egy fogyókúra.

A sport fontos, de a szervezetednek szénhidrátra is szüksége van, az sem egészségtelen, szóval egyél néha tésztát, akár édességeket is, csak ne ess át a ló túloldalára!

2011. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiket irsz abban kevés a kalória ezért nem hízol...nasizz is néha mint a többi normális ember,csipsz,stb....
2011. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszönöm

az a baj hogy nálam a nasi az joghurt, kefír, túró, gyümölcs, néha étcsoki vagy szójacsoki, zabkása, vagy egy-két marék napraforgó, mogyoró, mandula, dió stb

vagy 1 pohár rizstej

nem bírom megenni amit tudom hogy zsírban sült és egészségtelen-pl a chips, de még gyümölcslevet se tudom megenni mert azt meg telerakják cukorral

2011. máj. 11. 11:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Meg kéne próbálni többet enni minden étkezésben, illetve a 6órai utolsó étkezés érdekes. Reggeliig 13 órán át nem eszel, szerinted ez jó hízásnak? Enned kell egész nap, lefekvés előtt félórával legyen az utolsó étkezésed, ami csak fehérjét tartalmaz, addig mindegyikben legyen szénhidrát is. Vigyél be telítetlen zsírból is nyugodtan.
2011. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
vagy kamuzol, vagy nagyon egészséges ember vagy. Ha az utóbbi annak örülj, és tartsd is ha jól érzed magad így. Egyél jóízűeket és érezd jól magad, a mérleg nem fog boldoggá tenni úgysem.
2011. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!