Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futással, szobabringával le...

Futással, szobabringával le lehet vinni a felesleget? 15/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 17:36
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
hány éves vagy ? nemed ?
2011. máj. 13. 19:20
 22/30 anonim ***** válasza:

"NEM FOGSZ LEFOGYNI. Bocs hogy ezt írom,de nagyon kevés lányt ismerek akinek van kitartása. Ha jobban belegondolok alig párat. De te 15 éves vagy,lány. Elore célokat tuzol ki,hogy napi 20 km bicikli futás stb. Csalódás fog érni..."

Hogy te mekkora egy önelégült egoista pics@ vagy, már ne haragudjál...

Előbb ez a hsz, utána meg virítasz, hogy te mit csinálsz, és te vagy a király, csak neked sikerülhet, rajtad kívűl senki másnak nincs kitartása...

Írta egy hozzászóló a kérdezőnek, hogy nézze meg a %-ot, mondjuk ő nem úgy értette, de én is mondom, hát a tiedet is meg lehet nézni...

Én ezek után a kérdező helyébe biztos nem írnék neked, hanem keresnék normális értelmes embert, aki segít:-D

2011. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Vegaként nem sok esélyed van kialakítani egy formás,feszes testet,akármilyen edzést is végzel.

Legfeljebb akkor ha napi 20-30db tojás fehérjét,1 kiló túrót és protein turmixot innál.

Szóval vegaként szinte csak ch-t eszel a diéta meg a ch csökkentéséről és a fehérjebevitel emeléséről szól.

Na mindegy,azért valami jó multivitamint szerezz be,mert megbetegszel a vegaságtól.

2011. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

2 hónapja napi 20 km-t nyomsz szobabringával, akkor illett volna formásodnod és egy pár kg-ot leadnod


milyenek a paramétereid? kép?

2011. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

nem no vagyok,de lehethogy neked pics*d van ;)


lehethogy sikerulni fog,de a legtobb lánynak nincs kitartása,csak a discokhoz. hiába játszod a nagyészt.

2011. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 timido ***** válasza:
Szerintem se tervezd el. Én nagyon sokszor belefutottam ebbe. Majd ezt meg ezt csinálom, és ekkor meg ekkor.. Az egészet úgy éltem meg, mintha katonaságban élnék, és kötelező ezeket csinálnom. Mára már fogytam 20 kilós, és annyi. Nem kell tervezgetni. Az étkezést se, egyél azt ami szükséges a szervezetednek. Ezt meg te érzed, hogy mit kell enned.
2011. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Pff...

A normálisan megtervezett élet olyan neked,mint a katonaság?

Na erről a női hozzáállásról írt itt az egyik hozzászóló.

2011. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 timido ***** válasza:
nem de én amikor megterveztem minden kajámat és napomat, csak + teher volt. Most minden reggel átbattyogok a boltba és azt veszek amit éppen megkívánok, természetesen egészségeset. tk zsemle.. stb. Ha vacsira csirkét kívánok meg akkor sütök. Ha salátát, akkor meg azt csinálok. stb.... És én ezzel fogytam/fogyok. Amikor megterveztem, akkor meg egy dekát nem fogytam.
2011. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
énis napi 1szer futok 30 percet..nem zabálom telemagam..nem eszek édességet/pék süteméynt..cska zöldség,gyümölcs +víz..:d és két hét alatt lement 2 kilo..hidd el,hogy fogyni fogsz..:) cskalegyen kitartásod:D
2011. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Okés :)) És köszönöm a NORMÁLIS válaszokat, a többi meg le van sz*rva.
2011. máj. 15. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!