Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik fogamzásgátlót szednek,...

Akik fogamzásgátlót szednek, tudnak mellette fogyni?

Figyelt kérdés

Én 3 éve szedek, és azóta híztam, de helytelenül is eszek és keveset sportolok, ezért gondolom úgy h nem a tabitól híztam el. Feltettem egy kérdést egy neten válaszoló dokinak(H.Ferenc) ő azt mondta, hogy hagyjam abba, nem tudni h akadályozná e a fogyásom vagy h attól híztam e el.

Hát nem tudom...ez a 2. gyógyszerem egyébként, de én nem hiszem h ettől híztam, ezért is kérdezem h ti tudtok e fogyni mellette?


2011. máj. 15. 13:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én amíg szedtem 10kg-t híztam (3 év). Miután abbahagytam még 20-at.


Szerintem egyénenként változik kinek mennyire tesz be a fogamzásgátló. Én biztos voltam benne, hogy amiatt hízok és amiatt nem tudok fogyni. Abban reménykedtem, hogyha abbahagyom, akkor könnyebb lesz és pikk pakk lemegy.... de valószínű annyira összebarmolta a hormonháztartásomat (aminek egyébként egyéb jelei is vannak), hogy ezért nem sikerült...


Most újbóli elhatározásra jutottam, miután 4 hónap kihagyás után megjött ... és valamiért most 2 hét alatt 4kg-t fogytam. Szóval úgy néz ki kezd helyrerázódni a hormonháztartásom, de ehhez majdnem 1 év kellett...

2011. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Symiciát szedek, ami a legújabb, előtte pedig lindynette20-at..de egyébként nem akarok váltani, mert ki tudja h ami neked jó az nekem milyen lenne, szóval érted..Mondjuk sok változás a kettő között nem volt:/
2011. máj. 15. 14:31
 13/14 anonim ***** válasza:
én is elhíztam (+5 kg) alatta, de igaz már volt 5 kg fölös egyébként is rajtam. aztán mikor abbahagytam, még +5 kg, amit meg is értek, mert abban az időszakban semmit se sportoltam, viszont annál többet ettem. már elkezdtem ledolgozni, 10 kg le is ment rólam, a maradék ötöt meg már nem akarom ledolgozni, mert most sportolással fogytam, és sokkal jobban nézek ki, mint anno +5 kg-mal
2011. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én szedtem, és mikor fogyóztam, fogytam mellette is.
2011. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!