Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elmondanátok a véleményeteket...

Elmondanátok a véleményeteket rólam? (kép lent)

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék fogyni. De addig nem megy, ameddig nem tudok megbarátkozni, hogy nem megy egyik pillanatról a másikra, és most egy darabig ilyen leszek. Annyira idegesítem magam, hogy mekkora vagyok, hogy észre sem veszem és zabálok. Amikor azt gondoltam, nem érdekel, hogy nézek ki, és akinek nem tetszik ne nézzen rám, kb. 2 hét alatt leugrott 3 kg. Szóval nem akarok rágörcsölni. Eddig is úgy volt, minél jobban idegesítettem magam a fogyáson, annál jobban nem ment.

Várom a kommenteket, akár hideg, akár meleg.


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 18. 21:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:35


Teljesen jó amit ír www.edzesmester.hu


tényleg nem vagy annyira nagy, mint gondolod, teljesen másra számítottam a leírásod alapján, mint ami a képeken volt


Hajrá!

2011. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
*helyett .com :)
2011. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vészes egyáltalán. Egyszerű a képlet, ha van szobabicajod, vagy rendes biciklid napi minimum fél órát tekerj rajta. Kaján változtass, egyél sok zöldséget, csirkemellet, halat, pulykamell, tojás, rizs, gyümölcs, zsírszegén túró, stbstb. Estefelé próbálj meg csak fehérjét enni ha bírod. 1hónap alatt le fog menni szerintem simán 5kiló. Javaslom mérd le magad mérőszalaggal mindenhol, és 1 hónap múlva ismételd meg. Eleinte nehéz lesz az egész, főleg a kajálás, de egy idő után meg lehet szokni, néha lehet 1-1csokit is enni (én is szoktam és nem hízok tőle), persze ne minden nap legyen az a néha. A mozgás se lesz könnyű elsőre, de menni fog. Ja futhatsz is, esetleg lejárhatsz edzőteremben ott több dolgot is kipróbálhatsz, pl ellipszistréner, lépcsőzőgép, szobabicikli, futópad. Csak kitatartás, és ennyi, ne add fel, az alakod alapjáraton jó ha lefogysz bomba alakod lesz.
2011. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, már fel is regisztráltam. :)
2011. máj. 18. 21:44
 15/32 anonim ***** válasza:
78%
Hát lehet bennem van a hiba, de én ebből nem fogynék, isteni tested van!
2011. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgasd magad!! Nem nézel ki rosszul, ruhában kb. egyáltalán nem látszik a felesleg. Oké, picit fogyhatnál, de nem annyira égető a kérdés, hogy így rágörcsölj. :) Kis mozgás, egészséges kaja. Én a vacsira-gyümölcs elvet követem, és jól bevált.
2011. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
100%
Ha úgy érzed, fogyni szeretnél, akkor hajrá, sportolj, étkezz egészségesen, de előbb tedd helyre a lelked. Ahogy írtál magadról, azt hittem, 120 kiló vagy legalább, de hidd el, sok nő ölne azért, ha ilyen alakja lenne - pl. én is! Szerintem nagyon csinos alakod van, igazán nőies. Hajrá :-)
2011. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

aztaaa!!! mintha én lennék. :D nem te vagy a letagadott ikertesóm? :D najó, én mondjuk 175/80 vagyok, de alkatra majdnem egyezünk. nekem is nagy a popsim és a combom, a hasam még az elmegy kategória.


szerintem bringázz. én azzal fogytam 1 nyár alatt anno 100ról 90re. mondjuk minden másnap vagy harmadnap 50km. soknak tűnik, de jó esetben 2-2.5 óra alatt le lehet tudni. szép formás leszel tőle, megy le hasból is, ne aggódj, nekem is ment.

hamarosan én is újra nyeregbe pattanok, aztán égjen a zsír! :D


egyébként látszik, h van alakod a zsír alatt, a derekadnak is van formája, nem úgy nézel ki mint egy homokzsák :D ez jó alapanyag, elég csak fogynod, utána már bármilyen ruha jól fog állni.

ismerek sok olyan lányt, akik lehet, hogy vékonyak, de a derekuknak szinte semmi íve, és a fenekük is olyan deformált krumpli alakú :D

2011. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szinte teljesen ugyanilyen alakom van nekem is, és hasonlóan érzek mint te! Őszintén szólva én még nem mertem ide képet feltölteni magamról, mert én nagyon kövérnek látom magam, de ezek szerint kívülről nem olyan vészes. Én is most kezdtem el fogyózni 2 hete. Én ugyanazokat eszem mint eddig csak kevesebbet, illetve 6 után már nem eszem. Mozogni világéletemben utáltam, de most beszereztem egy szobabringát, meg letöltöttem néhány tornázós dvd-t és hetente 3-4X tornázok rá. Már most többet bírok, mint az elején és több az energiám is.

Kitartást neked!

2011. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Nekem is u.ez az alakom, én 165/70, én 65-re szeretnék lemenni, diétáztam egy ideig, de most "leeresztettem", nem tudom, hogy álljak rá vissza, elfogyott az akaraterőm, még gyűjtöm:-D
2011. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!