Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elmondanátok a véleményeteket...

Elmondanátok a véleményeteket rólam? (kép lent)

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék fogyni. De addig nem megy, ameddig nem tudok megbarátkozni, hogy nem megy egyik pillanatról a másikra, és most egy darabig ilyen leszek. Annyira idegesítem magam, hogy mekkora vagyok, hogy észre sem veszem és zabálok. Amikor azt gondoltam, nem érdekel, hogy nézek ki, és akinek nem tetszik ne nézzen rám, kb. 2 hét alatt leugrott 3 kg. Szóval nem akarok rágörcsölni. Eddig is úgy volt, minél jobban idegesítettem magam a fogyáson, annál jobban nem ment.

Várom a kommenteket, akár hideg, akár meleg.


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 18. 21:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
50%
Gyönyörű vagy! Nagyon kívánatos!!! Akarlak!!!!!
2011. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Így ránézésre olyan 35-38%ra saccolnám a testzsírt.

Kb 18-22%al sokkal szebb és egészségesebb lehetnél.


Ha meg jól beállított és pontos a diétád,akkor nem kell idegeskedned,csak betartanod.

2011. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
21.29-es mintha én írtam volna..szülés után,pontosabban szoptatás után jött rám felesleg..most meg minnél inkább akarom annál rosszabb,ma is mi volt 8 után már nagyon éhes lettem csokit ettem..ha nem gondolok rá h., vékony akarok lenni majdnem kevesebbet eszek.
2011. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Röhögjetek ki de nekem tetszik az alakod. Látszik rajtad hogy van mit leadni, de nem súlyos eset. Fehérneműbe is jól mutatsz. Ha én néznék ki így... :D Sajnos rajtam nem úgy osztódnak el a kilók hogy jól nézzek ki..alapból széles a vállam, a hátamon van egy kis háj és melltartóba nagyon kibuggyannak..széles csípő, és nagy has, derék..ff:/

Figyelj, szerintem kezd azzal hogy ne törődj a fogyókúrával, és ne görcsölj azon hogy hú most fogyni kéne, kezdj el életmódot váltani, egyél egészségesen, nézz utána mit szabad enni mit nem, mennyit, hogy, mivel..és sportolj. Akár otthon is, mozogj egy kicsit. hidd el csak az elején lesz rossz.

Kellene neked egy löket amivel elindíthatnád az egészet, írok egyet hátha ez segítene: februárban kiderült hogy apám cukorbeteg, a legrosszabb stádiumban volt, így azonnal mindent meg kellett vonnia magától, cukor, szénhidrát..ő nagyon az a típusú volt mindig hogy úgy telezabálta magát míg ki nem pukkant. Képzelheted milyen nehéz lehetett neki..az első hetekben, első hónapban rossz volt, mert folyton enni akart, olyan éhes volt hogy majd meg veszett. Most meg már sokkal jobban néz ki, jobban is van, nincs farkaséhsége, fogyott is bőven (pedig nem mozog mert attól görcsei lesznek, max elmegy egy sétára). Mintha kicserélték volna. És nem csak fogyott, jobb kedve van azóta, de még egészségesen is eszik.

Nem kell mindent megvonni magadtól, de tudd mennyit szabad enni.

Nem tudom más hogy van vele, de mióta egészségesen is eszem, több erőm van, és több kedvem van mozogni is :)

hajrá!

18/l

2011. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
9%
15 kiló lazán leugorhat rólad. Persze ehhez egy jó diéta és mozgás szükséges. Hiába mondják itt páran hogy 5-6 kiló max, 5 kiló meg se látszana rajtad, az emberek általában alábecsülik a felesleget. Azt sem szokták figyelembe venni, hogy csak zsírt nem tudsz leadni, így 5 kiló zsír leadásához nem 5 kilót kell fogyni, hanem többet.
2011. máj. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Nekem is az a problémám, mint a kérdezőnek! Én is picit híztam mindenhova (mint te is) és megyek az utcán azt hiszem mindenki a hájat nézi rajtam!

Én 166cm és 54-55 kg vagyok és 50 kilósan néznék ki jól, és így naponta futok 6km-t (elég jól bírom) és mellette 1100 kalória! Így hetente 1 kiló maximum ha lemegy.


Én úgy gondolom, ha te 64 kilósan már 26-os nadrágot hordasz, akkor fogyj le 10-12 kg-ot és sportolj sokat, mert gyorsabban megy és szép alakod lesz! Még most sem vagy csúnyán kövér, mivel formás vagy!

26.L

2011. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Jesszus, nehogy lefogyj 15 kg-ot! Szerintem is nagyon szexi vagy így is, mégpedig azért, mert nem vagy "lötyi"! Ha nem érzed így jól magad, akkor sportolj, de még egyszer mondom szerintem így is nagyon csinos vagy, és ott gömbölyű, ahol kell! Kicsit irigy is vagyok :)
2011. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Egy dolognak örülj! Annak, hogy nagyon jó alap vagy! Szép arányosan vagy elhízva. Ezt most ne sértésnek vedd. Ez azért "jó", mert ha majd lefogysz, akkor is szépen arányosan fogsz fogyni és bomba alakod lesz. Csak kitartás és lassan fogyj! Szép leszel! 60kg-os súlyt javasolok neked.
2011. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Ezen a képen 69 kg vagyok:


[link]


Azért gondoltam, hogy elég az 5-8 kg-os fogyás. És ez tavaly tavasszal nyáron.

2011. máj. 19. 15:28
 30/32 A kérdező kommentje:
Szóval a kép tavaly tavasszal/nyár elején készült.
2011. máj. 19. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!