Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elmondanátok a véleményeteket...

Elmondanátok a véleményeteket rólam? (kép lent)

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék fogyni. De addig nem megy, ameddig nem tudok megbarátkozni, hogy nem megy egyik pillanatról a másikra, és most egy darabig ilyen leszek. Annyira idegesítem magam, hogy mekkora vagyok, hogy észre sem veszem és zabálok. Amikor azt gondoltam, nem érdekel, hogy nézek ki, és akinek nem tetszik ne nézzen rám, kb. 2 hét alatt leugrott 3 kg. Szóval nem akarok rágörcsölni. Eddig is úgy volt, minél jobban idegesítettem magam a fogyáson, annál jobban nem ment.

Várom a kommenteket, akár hideg, akár meleg.


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 18. 21:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Rosszul emlékszem, vagy láthattuk itt már ezt a képet?:-)

(Jól nézel ki rajta egyébként nagyon:-) Csak ismerős nekem.)

2011. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Nem, jól emlékszel. Csak akiknek új ez a kérdés, hadd lássák milyen voltam régen, és szerintem amugy is könnyebb talán 5 kg-t fogyni, mint 10-et. Meg, hogy elég e?
2011. máj. 19. 17:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!