Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hason-derékon...

Hogyan lehetne hason-derékon lévő husit mihamarabb eltüntetni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, sose voltam egy nádszálvékony teremtés, már csak azért sem, mert évekig sportoltam, erősek az izmaim. A súlyom is évek óta 60-63kg körül stagnál (most 174cm), de 162cm-esen is 60kg voltam, és nagyon csinos :)

Viszont mióta abbahagytam a sportot (műtét miatt), feljött a combomra, pocakomra, derekamra egy kis zsír. A mellemre is, de ennek örülök :$ Előbbieknek kevésbé.

Milyen technikát tudtok, amivel lehet láthatóan csökkenteni a hájat ezeken a területeken? Olyasmiknek örülnék, amik nem veszik nagyon igénybe a lábam, mindkét térdemet megműtötték :(

Köszi minden tanácsot!


2009. márc. 17. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a hulahop karika jött be, de már mások is írták az oldalon. Talán valaki meg is tömte egy idő után rizzsel, hogy nehezebb legyen.
2009. márc. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

úszás. a lábadnak sem annyira megerőltető, ki is tudsz kapcsolni. formálódsz is és szépen ledolgozod a fölösleget :)

aztán esetleg ,mellette, ha van időd még jógázz :)

nem csak testileg, lelkileg is jobb formában leszel :)


én csak ezeket tudom ajánlani,sok sikert hozzá :)

2009. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A rossz hír az, hogy helyi (vagyis csak has, csak ezaz) zsírégetés egyszerűen nem létezik, aki mást mond, az laikus, ne higgy neki :) A szervezet onnan kezdi el el égetni a zsírt, ahonnan ő akarja, nem ahonnan te szeretnéd, ez teljesen egyéntől függ.


Javaslatom: Szobabiciklizés (térdkímélő), szigorúan pulzuskuntrollal. vegyél egy jó pulzusmérős órát, de olyat, aminek mellkasi jeladója van. A csuklóból, fülcimpából mérős cuccok határ kakit nem érnek. :)

A pulzustartományt itt számold ki:

[link]

2009. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!