Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le véglegesen,...

Hogyan fogyjak le véglegesen, hatásosan? (Kérlek, aki fogyott már le nagy súlyból, segítsen)

Figyelt kérdés

Már nem egyszer próbálkoztam lefogyni, legalább 3szor sikerült is,egyszer már majdnem célközelbe értem,de mindig az lett a vége,h visszajött a duplája is.

Már belefáradtam ebbe,nagyon szeretnék lefogyni,de úgy,h hatásos legyen,igaz én csináltam rosszul, hiszen, mikor belekezdtem, volt h alig ettem egész nap,lehet emiatt jött vissza több.

Folyamatosan tornáztam mindennap ,főleg Norbira.

Most sajnos ott tartok ,h már legalább 40 kiló felesleg van rajtam.

Segítségeteket szeretném kérni,h milyen módszerrel tudnék úgy lefogyni,h meg is maradjon,és h milyen mozgást ajánlotok leginkább?

Azokat az ugrálós kazettákat ,amiket régen csináltam,már nem hiszem,h menne.(több a súlyom,a sarkam is azóta nagyon fáj.)

Tényleg meg szeretném állítani a folyamatot, amíg még lehet.

Előre is köszönöm a normális válaszokat


2011. jún. 1. 16:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam én is.

Szobabiciklin kezdem a napot, 50 percet tekerek. Bicikli után iszok egy fehérje turmixot. Ebédre csirkemell vagy pulykamell olívaolajban. Köretnek sali vagy 2-3 szem héjában főtt krumpli. Vacsira megint ez, csak kevesebb. Ha napközben megéheztem, elmajszoltam vmi gyümit, vagy búzacsírát kevertem joghurtba.


A 6 után ne egyél az hülyeség, a lényeg, hogy 2 órával lefekvés előtt már ne egyél. Igyál sokat.


Nekem ezt nehezebb volt betartani. Én esküszöm a fehérjeitalporokra, mert ha nekem engedélyezve van a szilárd étel, akkor gyomorrepedésig zabálok, úgyhogy sokkal tisztább, hogy csak turmix, és más nem.

2011. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ne egyél semmi olyat,amiben Nátrium-glutamát van.Itt egy cikk róla: [link]

mellette persze nem árt a sportolás, én minden nap csinálok 200 felülést,illetve hetente megyek biciklizni,és két hét alatt lefogytam nyolc kilót...És nem éhezek,ugyanazt eszem kb.mint eddig...Illetve este 6után már nem eszem.

2011. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én a helyedben felkeresnék egy dietetikust akivel megbeszéled az igényeket, meddig dolgozol, mikor tudsz enni. Mert mondhatom én neked az 5x étkezést ha nincs rá módod. Vagy azt hogy egyél sok gyümölcsöt ha nem is szereted. Megtudod vele beszélni hogy milyen ételeket szeretsz. Meg azért elég sok ez a 40 kg.

Tudom hogy sokan fogytak le a szénhidrátok drasztikus csökkentésével, de miért mondj le egy életre a kenyérről és az édességről ha bele lehet építeni egy normális diétába.Mint ahogy sokan , én is az életmódváltást javaslom, eleinte dietetikus segítségével.

2011. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
furcsa hogy voltál tanácsadónál és ő nem állított össze neked több hetes étrendet. csak több fehérjét javasolt és kevés szénhidrátot. Általában személyre szabja az étrendet. Keress egy normálisat.
2011. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én azt tanácsolom, hogy fogyassz minél több zöldséget, akármilyet, ami épp van a hűtőben, bármilyen formában. Salátában, összeturmixolva, levesnek, párolva stb... (ha párolnád, a levét is meg lehet inni, mert abban van a lényeg) Nem csak fogyni fogsz tőle, mindenre jó. "Fellélegzik" a bőröd is:)
2011. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sok jó tippeket adtatok
2011. jún. 8. 20:29
 17/17 anonim válasza:

Ugye sajnos ez teljesen embertől függ :( pl. van egy barátnőm ő 47 kiló úgy hogy eszik reggel 8-kor 2 szendvicset,tízóraira 4 kakós csigát :O :D méghozzá a extra kakaós óriás fajtából :(.Hát igen neki mázlija van.. :( én úgy fogytam sokat,hogy nem szenvedtem :) valószínű sajnos rossz módszerrel :( nem ettem vacsorára semmit.Tudom nem kellett volna,de hipsz hupsz 2 hónap alatt lejött 8 kiló :) Mondom ez sajnos embertől függ :( lehet,hogy valaki az én módszeremtől 2 hónap alatt lefogy max 2 kilót,de például( mint a barántőm) szerintem van olyan is aki 17 kilót is letud így adni :).Nem hiszem,hogy ezzel sokat segítettem neked,de elmondtam az én történetemet hátha segít :))

Kitartás nagyon nehéz lesz az elején,de ha már megszokod akkor csak úgy csusszannak le a kilók.Hidd el megéri a sok szenvedés,mert nagyon jó érzés lesz,hogy a fiúk megfordulnak utánad az utcán :)) Nagyon szurkolok neked !!

2011. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!