Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta közben alkohol?

Diéta közben alkohol?

Figyelt kérdés

Elkezdtem diétázni egy doboz Brutal Blade mellett. Napi adagom: reggel: 100gramm zabpehely+1,5dl tej

délben: 3főtt tojás, magában, sózva.

este(késő d.u.): 3főtt tojás, magában, sózva.

+ egy héten 3x edzés(súlyemelés)


De mi lesz ha, én jövő hét pénteken be fogok rúgni a haverokkal?(Születésnap, bizonyítvány megünneplése stb.)


Meg áll a fogyás, esetleg hízok tőle? Vagy ez még megengedett?


Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. jún. 3. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Remélem ez a kérdés valami hülye vicc! :D


Zabpehely-tej-hat főttojás mint étkezés? :D

Hát berúghatsz nyugodtan, kevesebb agyad már nem lesz!

Egyébként a fogyás nem áll meg... főleg ha végén kijön ami bement.

2011. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de az alkohol a legkárosabb a fogyó szempontjából, amit meg csinálsz az egészségtelen és értelmetlen mert amint abbahagyod visszaugrik rád minden kiló, még több is. Miért? mert a szervezeted megörül h kaja, és elkezd raktározni mint a hülye mert attól fél, h megint ilyen idióta étrendre állsz vissza hamarosan. Mi lenne ha csak simán normálisan ennél? És akkor néha-néha még be is lehet rúgni. Nem tudom hány éves vagy de nem lehetsz idős, amit csinálsz egyenes út akár a meddőséghez is.
2011. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok, meddőséghez? Azért mert nagyon keveset eszek? :O
2011. jún. 3. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Keveset és nem is megfelelőt. Jó nem azt mondom h az leszel mert ettől még nem, de ha nem állsz át vmi normális étrendre, megeshet...
2011. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont a minap nézegettem Norbi Update1 listáját, és mily meglepő, a vodka is ott díszelgett.. ha mondjuk azt iszol ásványvízzel, elvileg nem kéne, hogy gond legyen...
2011. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] , itt találod (előző voltam)
2011. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen meg norbinál a viszki is egyes.De ez nem úgy működik, h a diétákat kevered ahogy neked tetszik...
2011. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!