Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az alkohol tényleg hízlal?

Az alkohol tényleg hízlal?

Figyelt kérdés
Sör,bor,vodka???
2011. márc. 24. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eléggé nagy a kalóriatartalmuk. Ráadásul emellett még étvágyat is csinál.
2011. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos:S Sör eléggé..a borból még mehet egy kevés, egy kis pohárka. De a tömények azok nagggyon hízlalnak:S

De a legrosszabbak amúgy a koktélok.. huh néhányban több mint 500 kalória van..:S

És tényleg hatalmas étvágyat csinál. Észre szoktam venni néhány átbulizott este/éjszaka után:D És a barátaim közül is sokan kötnek ki ilyenkor a kebabosnál..érthető, hogy miért..:D:D

2011. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem hizlal, nincs benne zsír.
2011. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez így van. Budapesten a Morrisons mellett épp ezért van egész éjjel nyitva a török étterem.
2011. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez szomorú...mert most kezdtem el nemrég fogyókúrázni,de holnap hatalmas buli lesz...nem hagyhatom ki,de a fogyokúrát sem akarom semmissé tenni...:(
2011. márc. 24. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Cukorrá alakul a szervezetben. Ezért nem ihatnak a cukrosok alkoholt.

Az egyéb hozzáadott adalékokról nem is beszélve (sör pl tömény szénhidrát).

2011. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is fogyózok de ilyenből nem szoktam problémát csinálni:) Általában előtte tornázok meg odafigyelek arra hogy mit eszek napközben, kevés szénhidrátot lehetőleg.. semmissé így sem lehet tenni az esti ivást de jobb mint a semmi:) És a lelkiismeretem is nyugodtabb:D
2011. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igyál rosét, abban van a legkevesebb kalória, sokkal kevesebb, mintha üdítőt innál. De ha neked volnék, én száraz vörösbort innék, ésszerű mennyiségben, két deci még jó is a szívnek, érrendszernek, akár naponta fogyasztva is. Nézd meg a franciákat, minden nap isszák a finom vörösbort, mégsem okoz elhízást.

Ami gáz még, az a sör, nem véletlenül hívják folyékony kenyérnek.

2011. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van!ha jól tudom a vörösbor segít csökkenteni a koleszterinszintet is.száraz borok nem vészesek,de az italt keverik üdítővel és az is rátesz 2 lapáttal.
2011. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem teszi tönkre a fogyókúrádat 1 pohár ital havonta 2-szer (bármi legyen az). Ha seggrészegre iszod magad hetente többször, az igen.


Az a fogyókúra értelmetlen, ész nélküli és hatástalan (lásd jojó effektus!), amibe nem fér bele 1 pohár ital (vagy 1 szelet sütemény) havonta kétszer, vagy a szülinapodon.

2011. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!