Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mai kajám súlytartásnak?

Mai kajám súlytartásnak?

Figyelt kérdés

Reggeli: tejeskávé

Tízórai: egy alma

/ délelött sosem vagyok éhes /

Ebéd: 10 dkg csirkemell 40 dkg zöldség párolva

Uzsonna: Zöldsaláta

Vacsora: 1 alma, 30 dkg uborka, 140 gramm joghurt


48 kiló, 166 centi:) súlytartásnak? vagy kevés? olyan nehezen tudom belőni...


2011. jún. 6. 18:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
oké, felrakok, de csak utánad. te talán egy megkeseredett 200 kilós szerencsétlen vagy, aki idejár észt osztani? lássuk.
2011. jún. 6. 19:18
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan adhatsz egy pipát a 77%-os kolégának is. Kicsit nyersen fogalmaz, de nézz be a body.builder.hu edző válaszol rovatába :) Drugs Bunny ötször ilyen, sőt!

Ne a stílusát nézd, hanem azt, hogy mit mond!

2011. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
konkrétan semmit nem mondott, csak h egy anorexiás liba vagyok, egy rohadt okos szót nem írt, ami indokot adna a nagy pofájára:D mindegy, pipa ment, csak nem a zöld.
2011. jún. 6. 19:22
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

És mondd, több, jobb, okosabb, értékesebb ember lettél attól, hogy valószínűleg minden csontod kilátszik, állandóan az étkezések körül jár az agyad és megszállottam fogyókúrázol úgy, hogy közben te azt "normális étkezésnek" gondolod?

Itt mindenki csak őszinte. Ha magadtól nem döbbensz rá, hogy az életeddel és egészségeddel játszol, nem baj, hogy nyersen fogalmaznak.

Amúgy menszeszed van még? Nem vagy állandóan kedvetlen?

2011. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
45%
szerintem jó. ha nem vagy éhes délelőtt, azért talán egy banánt vag yjoghurtot ennél? És a vacsorához tegyél még egy virslit vagy tojást! Egy a baj: nagyon kevés a szénhidrát. Még valahol napközben 3 szelet tk kenyér vagy egy marék barnarizs vagy valami péksüti legyen, vagy valami müzli, tészta.
2011. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
miért ne volna? az öszintét megvallva, a fogyókúra ideje alatt de, kedvetlen voltam, viszont mióta abbahagytam, ez el is múlt. megszoktam, hogy mindig étrendhez kötötten ettem, nehéz visszazökkenni, de én abszolút reálisan látom magam, tisztában vagyok azzal, hogy nem kéne már fogynom többet, mert az már böszme lenne, sőt pár kiló még el is fér, éppen ezért kérdeztem meg, hogy ezen mit is kéne változtatni, aztán itt letámadtok. emberek...
2011. jún. 6. 19:28
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem, te abszolút nem látod reálisan magad, és még fogyós ésszel gondolkodsz - vagyis már nem is nagyon gondolkodsz. Ez a kajamennyiség semmire nem elég, egyél még! Durván keveset kajoltál, szerintem az 500 sem volt meg. Háromszor ennyit kéne kajolni, és úgy lennél okés.


Ja, és az első mondatot azért írtam, mert én is ugyanígy gondolkodtam, végül sikerült belecsúsznom egy anorexiába.

2011. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem szóltam hozzá, és ne haragudj, nem bántani akarlak, de nagyon kevés, amit eszel.

Reggel próbáld kicsit több tejjel inni a tejeskávét.

Tízóraira esetleg egy helyett 2 alma? Vagy egy banán- egy alma?

Ebéd jó, de esetleg egy kis levest vagy desszertet tényleg megengedhetsz még magadnak!

Uzsonnára én is azt javasolom, hogy egy kis főtt tojást felszeletelve, vagy valamilyen sajtot (füstölt sajt, krémfehér, trappista) tegyél a saliba!

Ha így meglenne a reggeli-tízórai-ebéd-uzsonna, akkor a vacsora akár maradhatna is. :-)

2011. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%
Mi a frászt keresel egy fogyi oldalon? Szerinted ha 10 ből 9 anorex libának hív, akkor kinek lehet igaza? És tudod miért van ez a hangsúly? Mert ide olyanok jönnek, akiknek valódi problémái vannak....
2011. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
jo oké, sziasztok... nem kell rázuditani a világfájdalmaitokat azokra, akik nem 100 kilosak. aki normálisan válaszolt annak köszönöm, igyekszek alakítgatni azok alapján amit javasoltatok.
2011. jún. 6. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!