Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mai kajám súlytartásnak?

Mai kajám súlytartásnak?

Figyelt kérdés

Reggeli: tejeskávé

Tízórai: egy alma

/ délelött sosem vagyok éhes /

Ebéd: 10 dkg csirkemell 40 dkg zöldség párolva

Uzsonna: Zöldsaláta

Vacsora: 1 alma, 30 dkg uborka, 140 gramm joghurt


48 kiló, 166 centi:) súlytartásnak? vagy kevés? olyan nehezen tudom belőni...


2011. jún. 6. 18:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagyok 100 kilós, és most adtam le 6 kilót

Szerintem neked csak azt kéne eltalálni, hogy miként tartsd a súlyodat

Megfelelő mozgással kell koordinálni ezt

Én észrevettem, ha valamikor elengedem magam, kissé többet eszem, akkor többet mozgok egy kicsivel, és máris egálban vagyok a súlyommal:D Nem fogyok az igaz, de nem is hízok

Egy iőpontban kell enni, és napi fél óra mozgás:D

Étkezéssel kapcsolatban: változtatni ezen nem szeretnék, mert nem örülnél neki, de néha elengedheted magad. Ha jólesik, akkor reggelire egyél csokit is az étel mellé, vagy akármilyen édességet:D Persze, nem azt mondom, hogy naponta, mert az meg fog látszani, de hetente egyszer mehet:D Tízóraira meg tessék enni egy kicsit többet! Ez is fontos étkezés, még ha nem is vagy éhes. ÉS jó lenne 10 óra előtt is beiktatni valamit, mert ez hosszú távon csak árt:S Reggel 8-kor egyél múzlit joghurttal vagy mit tudom én, de EGYÉL! Nekem szerencsére nem kell belőnöm, mert anyagcserezavarom van, emiatt meghíztam. Kalóriákat nem kell számolnom, alapból vékony lennék, gyorsan is fogyok szerencsére, de nekem ez a napi fél óra mozgás olyan, mint cukrosnak az inzulin. Csak így működik rendesen az anyagcserém. Persze, mondjuk nem zabálhatok kétpofára:D

2011. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem olvastam el minden hozzászólást, de lehet, hogy a fogyásnál kissé elszaladt veled a ló... ami főleg azért baj, mert ez a nagyon alacsony súly már a szervezetednek se jó, ezért minden erejével úgymond azon lesz, hogy egy kicsit egészségesebb tartományba tornássza föl, ergo egyre kevesebbet és kevesebbet ehetsz, mégis, abból mindent hasznosítani fog, amit csak kinyerhet. Az anyagcserét is lelassítja, hogy a folyamat sikeres legyen. Az energiád is egyre kevesebb lesz.


Jobb lenne (vagy lett volna) ha csak öt kilót fogysz, mert már azzal is látványos lett volna a változás (és mellesleg azzal is NAGYON vékony lettél volna), de az mégse ijeszti meg úgy a szervezeted, hogy gőzerővel váltson vészhelyzet-üzemmódba. Ha egy kicsit visszaszednél, megnyugodna, visszaállna a helyes működé, és akkor onnantól sporttal és kiegyensúlyozott táplálkozással tudnál még billenteni a számodra kívánatos irányba. Az meg mindegy, hogy mit mutat a mérleg, mert az a lényeg, hogy a ruháid hogy állnak rajtad, az izom nehezebb mint a zsír.

2011. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!