Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étel milyen fogyókúra...

Ez az étel milyen fogyókúra alatt? Tudom hogy mindenh izlal ha sok és semmi sem ha kevés de mégis?

Figyelt kérdés

majdnem mindennap 3kor megeszem 125 gramm rízst és 250 gramm konzerves chilis babot.


najó nem az egészet 3kor, kb. a felét, és a másik felét meg később.


ez így hosszú távon jó ha fogyózom?


2011. jún. 9. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

És a nap többi részében mit eszel? Mert az sem mindegy.

Ha semmit, akkor rövid időn belül hiánybetegséged lesz.

2011. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
délelőtt nem vagyok éhes cask egy kicsit szóval gyümölcsöt eszem, délben "ebédelek" a suliban bár én azt késői tízórainak mondanám, az egész ebéd összvissz 20 kanálból áll (zöldségleves, főtt krumpli, rizs, főzelék ilyesmik), és akkor itthon általába ezt eszem, és később is 6-7 körül és utána már nem eszem, de nem mindennap eszem ezt, gyakran eszem rizset hallal, vagy salátát, esetleg pufasztott rizst, vagy levest, stb.
2011. jún. 9. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ez jó. az eleve téveszme, hogy a rizs nem hízlal. a chilis babot telepakolják olyan anyagokkal, pl cukor és hasonlók, amik szintén hízlalnak. a menzakaja is hasonló.
2011. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!