Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől fogok fogyni? Mindjárt...

Ettől fogok fogyni? Mindjárt sírva fakadok attól ahogy kinézek:' (

Figyelt kérdés
166 cm 64 kiló vagyok és nagyon nagyon dagadt.Egy hete elkezdtem fogyózni,de úgy hogy nem sproltolok,csak kevesebbet eszem és a csokikat meg a péksüteményeket hanyagolom és fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű kenyeret eszem már vagy fél éve.Oda figyelek mit eszem,nem eszem olajos dolgokat,nem nasizom,nem eszem zsíros húsokat.Eszem gyümölcsöt,zöldséget(inkább).Nem merek már kimenni az utcára,már strandra se járok.Sokszor hánytattam magam mert azthittem attól fogyni fogok de nem.Amikor picit többet ettem akkor egyből elmentem fürödni mert utána valamiért jól éreztem magam.ETTŐL UGYE FOGyni fogok? (ha kell képet is linkelek hogy lássátok hogy nem vagyok vékony)
2011. jún. 22. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Először is, nem is vagy kövér, max. picit duci. Másodszor, ne hánytasd magad, azzal csak azt éred el, hogy a sav szétmarja a nyelőcsöved és a fogaidat. Én azt mondom, sport nélkül nem fog menni, 20 kilót fogytam eddig, és az oroszlánrészét a sportnak köszönhetem (futás, rubint Réka tornái). Alapjában amit leírtál diétának egész jó, egyél sok fehérjét (csirkemellet, halat), és hozzá zöldséget köretnek, és néha megengedhetsz egy kis nasit is :) És ne koplaltasd magad! Az csak rosszul fog elsülni, falási rohamaid lesznek, és megint hánytatni fogod magad... Egyél minimum 1500 kcal-t naponta, kezdj el valamit sportolni, és nyugi :) Max. ha 5 kiló van rajtad, inkább formálódnod kéne...
2011. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A sport viszont tényleg fontos lenne, nem csak fogyás, hanem az egészséged miatt is. Keress valamit, amit szeretsz, futás, bicikli, úszás, aerobik, zumba, tánc, kosár, görkori, mindegy csak élvezd, akkor nem fogod abbahagyni és lelkesen csinálod majd. Sokkal szebb alakod lesz, ha sportolsz. :)

Az étkezésed szerintem rendben van, nem kell ennél szigorúbb, hiszem még növésben vagy és nem vagy vészesen elhízva, max. egy picit duci vagy. A nagyon-nagyon dagadtól azért messze vagy. :)

A hánytatás eszedbe ne jusson, a koplalás se, mert egyrészt tönkretennéd magad, másrészt utána többszörösen visszahíznád, mivel az anyagcserés teljesen tropára menne. :S

2011. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia

Sport és a helyes a táplálkozás az alap a szigor is fontos társulunk fogynom kéne nekem is

2011. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha mozognál, kétszer gyorsabban és feleannyi szenvedéssel lenne jobb az alakod... nem kell durvában gondolkodni, nyári szünet van, sétálhatsz akármennyit, akármilyen tempóban, zenére is, úszhatsz is, bringázhatsz is, egyik se kifejezetten a "nemakarom" kategória...:S amúgy most se egy tragédia az alakod, kis erőfeszítéssel ki lehetne belőle hozni valamit. Képzeld el, ha húsz-huszonöt kilótól kéne megszabadulnod, nem ilyen héttől...
2011. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!