Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen multivitamint ajánlotok...

Milyen multivitamint ajánlotok fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Actival max vagy Supradynra gondoltam.

Esetleg más? Vélemények?


2011. júl. 5. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Alma, ribizli, cseresznye, meggy stb.
2011. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt, amit az előttem szóló.:)
2011. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Béres Actival 50+
2011. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Actival meg a Supradyn éppen annyit érnek, mintha közvetlenül a WC-be dobálnád a pénzt. Ha neked fontos a placebo-hatás, és eléred ezekkel, akkor tedd, de értelmesebb dologra is elköltheted a pénzed. Annyit azonban érdemes tudnod, hogy 10%-nál kisebb a felszívódásuk, és a hordozóanyag, amibe csomagolták még árthat is a szervezetednek.


Ha táplálékkiegészítőt eszik az ember, akkor azért eszi, mert be szeretné juttatni a szervezetébe azokat a tápanyagokat, amelyek a normál étkezéssel nem jutnak be. A mai vegyszerekkel károsított világban nagyon kevesen jutnak hozzá olyan táplálékhoz, hogy ne lenne szükségük egy jó multivitaminkészítményre (de nem a gyümölcsök helyett, hanem azok mellett). Ehhez viszont jobban jársz, ha valamilyen természetes növényi koncentrátumot eszel, nem a fent említett két szintetikus szemetet. A Nutrilite "Naponta" nevű multivitaminját tudom javasolni, én is azt eszem.

2011. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Okés!

Értettem köszi a válaszokat.

Akkor maradok a zöldségnél és gyümölcsnél :)

2011. júl. 5. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!