Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami egyszerű dolog zabpehel...

Valami egyszerű dolog zabpehelyből?

Figyelt kérdés
tényleg legyen könnyű, legalábbis egy 16 éves fiúnak aki nem egy konyha tündér:D köszönöm szépen!:)
2011. júl. 8. 19:05
 1/8 anonim válasza:

zabpehely + tej = hétfogásos ebéd ^^

Nem amúgy :D én sem vagyok egy nap konyhatündér, de zabpehelyből mire gondoltál? Én nem tudok semmi különöset a tejjel való összeöntésen kívül :D

2011. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jókérdés:D nemtudom, de úgy hallottam lehet dolgokat csinálni belőle:))
2011. júl. 8. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:

gofri


[link]

2011. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha vízben főzöd 2-3 percig, akkor zabkása lesz, de lehet tejben is főzni, meg olyant is, hogy főzés nélkül tejbe áztatod. Ez mind egyszerű. Ha zabkását csinálsz, akkor tegyél bele gyümölcsdarabokat, úgy finomabb. Én csak simán tejbe szoktam áztatni, mert akkor nem dagad meg nagyon, és meg tudom enni a 150 grammos adagot. Ha zabkását csinálok, akkor nagyon megdagad, és 50 gramm is alig fér belém. Egyébként minden nap eszem zabpelyhet.
2011. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tej + Pehely és egy kis kakaópor a tetejére :)
2011. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet olyant is, hogy felvert tojásba belekeversz zabpelyhet, én tojásonként 10-15 grammot ajánlok. Megvárod, amíg kicsit megszívja magát, aztán kisütöd.
2011. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ezek nagyon egyszerűek és finomak

kefírrel, túróval, joghurttal, tejjel, magvakkal, gyümölcsökkel, mézel, lekvárral, fahéjjal, kókuszreszelékkel stb variálhatod

2011. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!