Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt mikor ehetem (sürgős)?

Ezt mikor ehetem (sürgős)?

Figyelt kérdés

Szeretnék ma egy kis puncsos pudingot enni,egy kis nassnak.Affelől szeretnék érdeklődni,hogy mikor egyem inkább?Délután vagy délelőtt?És egyáltalán belefér egy ilyen étrendbe:

Reggeli:kb. 80 gramm műzli(157 kcal/40 gramm)tejjel együtt kb. 400 kcalra számolom,lehet picivel kevesebb

Tízóraira:egy db zöldalma (kb. 45 kcal)

Ebéd:1 tál zöldségleves(csak húsleveskocka meg répa,karalábé van benne szóval olyan 70-100 kcal)

Utána pedig egy kis sütis tányérnyi szecsuáni csirke rizzsel,ez fogalmam sincs mennyi,de tételezzük föl,hogy 300 kcal jó esetben.

Uzsonna:2 db alma (ez így 90 kcal)

Estére:almás joghurtos vacsora (ez így kb 130 kcal) és utána 3 db alma(plussz 135 kcal)

Ez így puding nélkül 1200-1300 kcal.Akkor SÚLYFENTARTÁSHOZ belefér még egy kb 200 kalóriányi puding?Mot semmi képpen nem akarok hízni,mert nemsokára jön a nyaralás és ott valószínűleg ha elcsábulok(ami remélem nem következik be) 1 kilók ígyis-úgyis föl fognak szaladni.

Amúgy 54.5 kg vagyok 173 cm,elvileg súlyfentartáshoz 1700 kcalt szabad egyek egy nap.Ez mennyire igaz??


2011. júl. 13. 10:45
 1/4 bix ***** válasza:

te kell kitapasztald hogy mennyi kell egy nap, leginkább a mozgás befolyásolja... ha nincs aktív mozgás akkor teljesen más az igényed.


szerintem simán belefér, néha kell bűnözni is

2011. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nyugi egyszer kétszer belefér a puding4 :)
2011. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de mikor egyem inkább délután vagy délelőtt?:)
2011. júl. 13. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:
délelőtt
2011. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!