Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok? Hogyan...

Túlsúlyos vagyok? Hogyan tudnék lefogyni kicsit?

Figyelt kérdés
13/F 157 cm és 49 kg...vok ..túlsúlyos vagyok? Az a baj h az összes ´háj´ a hasamra megy.... és ez látszik...anyámék mondják hogy kcsit vigyázzak az evéssel..de nagyszüleim vigaztalnak hogy majd megnyúlok és akkor elmennek a felesleges kilók is...ez igaz lehet? de hogyan tudnék kicsit lefogyni...diéta? előre is köszönöm segítségeteket...
2011. júl. 16. 18:14
 1/6 anonim válasza:
egy picit van fölösleged, amit ha időben lerendezel még lehetsz vékony, de túlzottan kövér sem vagy. Próbálj sportolni bringázni, az hasra , fenékre jó, mozogj többet naponta, és ne ülj annyit gép előtt. A kajálással vigyázz, egyél rendszresen de ne túl nagy adagokat, és este 6 után ne egyél , inkább sok vizet igyál. Vigyázni kell mit és mikor eszel, és ha gyorskajákat szerete dinkább kerüld el, inkább főtt ételt egyél, főzelékeket stb..zöldséget, gyümölcsöt, és nyugodtan ehetsz pörköltet más magyar kaját csak az adaggal vigyázz.
2011. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sportolj! és teljesen normális a testtömeged
2011. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
okés..köszi a válaszod...de ám focizok elég rendesen :d az is jó ugye?
2011. júl. 16. 18:20
 4/6 anonim válasza:
végülis igen, az is jó, mivel futsz
2011. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jó, de ha mellette annyit eszel mint én, akkor nagyon el fogsz hízni. ergó a kajára figyelj oda.

teljesen fölösleges annyit enned, mint nekem. tehát elég lenne kevesebb mint amit mostanában eszel!

2011. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Polarbear válasza:

Áhhh. semmi gáz tesó.

Én is 12-13 éves koromban húsos gyerek voltam, most meg inkább vékony vagyok mint husis, mert 1-2 év alatt nyúltam 20 centit. nem lesz gáz. inkább azzal törődj hogy próbáld a testtömeged és a mgasságod arányát fenntartani. Nem fog menni, mert ilyen korban szinte csak nyúlsz, bár génektől is függ. Én legalább is vékonyodtam elég rendesen:'D de a magasságon is látszik hogy megnőttem.

2011. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!