Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a gond a 3x-i étkezéssel?

Mi a gond a 3x-i étkezéssel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 20:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
29%

Kedves 21:41-es!


Biztos én voltam a félreérthető, de leírom még egyszer. A gyomosnak 3-4 óra kell, mire feldolgozza az ételt, és utána kell még 1 óra pihenés. Ha pl. 17 órakor eszel utoljára, akkor mire eltelik az üresedéshez kellő 4-5 óra, este 21-22 óra lesz. Ekkor éheznél meg. De nem fogsz, ha közben iszol. Mondjuk vizet, mert az a legegészségesebb. Én így élek, amióta ezt megtanultam, és nem vagyok este éhes. Így kb. 9 óra telik el, mire újra eszel. És reggel sem leszel farkaséhes. Plusz este ebben az időben a szervezeted már a pihenésre készül, ha később eszel, annyival kitolódik a pihenés. Ha nem zabálod tele magad, és nem egészségtelen kajákat eszel, akkor nem leszel eltunyulva akkor sem, ha csak 3x eszel. Azért, mert többször eszel, nem gyorsul fel az anyagcsere. A 3-4 óra mindig kell!!


Ha nekem nem hiszel, nagyon szívesen megadom az orvos elérhetőségét, akitől tanultam. :-) Neki hinnél?


manju

2011. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Lin71 válasza:

Nem bántásból, de kissé kétlem, hogy egy 16 éves nekem relative "kislány" normális tanácsokkal tudna szolgálni ezzel kapcsolatban.


a másik: manjunak igaza van.

Sportoló vagyok, és az emésztési folyamat ez. Én nem így táplálkozom, mert be van osztva az időm és az ételeim, de igaza van, és az is igaz mindemellett, hogy azt ajánlják, hogy amit 3x-ra ennéd meg, azt oszd el 5-re, körülbelül.


Amúgy 16/L: nem tűnsz buta libának, kölyök vagy még, de ez nem baj. Szerintem inkább vállald fel a neved: sokkal tisztább.

2011. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!