Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kinevetnek...

Mit csináljak, ha kinevetnek és kibeszélnek azért, mert eljárok futni és fogyókúrázok?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban élek, ahol a családos nők kb 80%-a elhízott, szerintük mindez persze nem az ő hibájuk, nekik természetes, hogy egy nő szülés után kövér marad.

Én próbálok változtatni a kinézetemen, tudom, hogy NEM azért híztam meg, mert 2 gyereket szültem, hanem azért mert mértéktelenül tömtem magamba mindent és nem mozogtam szinte semmit.

Eddig 25kg-tól sikerült megszabadulnom, és úgy gondoltam, hogy a tv előtti ugra-bugra és szobabiciklizés helyett elkezdek futni. Az első 5 km-em edzésterv segítségével tegnap hozzá is kezdtem, de majdnem sírva jöttem haza. Az öregasszonyok kiálltak a kapuban, néztek, kibeszéltek, kiröhögtek... :-(

A férjem szerint lépjek túl ezen, ne adjam fel, egyszerűen ne foglalkozzak velük. Hát igen, de ez nem olyan egyszerű. Ha nem az öregasszonyok, akkor a korosztályom beli anyukák, anyósom vagy sógornőm poénkodnak a súlyomon és azon, hogy teszek ellene.Így nem könnyű... :-(


2011. júl. 18. 18:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mit te csinálsz az dicséretre, elismerésre méltó, az, hogy próbálsz tenni az egészséged, a kinézeted érdekében. Sokkal inkább neked van okod arra, hogy az ilyen ostoba embereket kinevesd!
2011. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!