Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig 10kg-t fogytam, mennyit...

Eddig 10kg-t fogytam, mennyit kellene még?

Figyelt kérdés

Június 8.-tól mostanáig 10 kg fogytam,75ről 65re,mennyit fogyjak még?

13/F,161 cm,65kg

Nem koplaltam!!!


2011. júl. 23. 13:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
lefogyunk együtt???
2011. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Igen, szerintem otthon is tudsz edzeni, viszont neked most az izomnövelés lenne a cél, amit nagy súlyokkal lehet elérni, ezért ajánlatos a konditerem. Viszont, ha otthon tornázol (fekvő, hasprés, stb..), akkor is érhetsz el szép eredményt! Sok sikert!!


U.I: Miért kéne szegény gyereknek lefogynia 55 kg-ra???? FIÚ!! nem lány...

2011. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2011. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"U.I: Miért kéne szegény gyereknek lefogynia 55 kg-ra???? FIÚ!! nem lány." jól mondod, fiú, nem férfi ;)


13 évesen ekkora magassághoz, normál életmód mellett kb 42-54 kg az egészséges, nem 60 felett


kérdező, biztos van a közeletekben olyan patika vagy orvos, ahol lehetséges testzsírszázalékot méretni


vagy esetleg, ha ezeken a helyeken jársz: [link]

2011. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem is csak 3-4 kg-ot kéne leadnia. Ez elég nagy teljesítmény egy 13 éves fiúól! CSak gratulálni tudok az eddig elértekhez :) Hogy sikerült ennyit fogyni?:)))
2011. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Semmi különös,csak sokat futottam,bringáztam,és fociztam.

Étrendnél:nem ettem sokat mindenből csak abból amiből sok fehérje származik pl.:hús,sok zöldség mert azt "mindig" lehet enni,gyümölcsöt tízóraira és uszonnára,nem nassoltam pl.:amikor a többbiek fagyit ettek én nem ettem,ha palacsintát csináltunk abból se ettem,moziba semmi kóla,popcorn,

de a legfontosabb a kitartás

meg az vezérel hogy majd ne csúfoljanak,ez ad erőt mindig xD

2011. júl. 23. 17:40
 17/17 anonim ***** válasza:
hát akkor? mi a kérdés, sportolsz továbbra is és akkor lemegy a maradék 10 kg is :)
2011. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!