Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy vastagabb,...

Mit tegyek, hogy vastagabb, vagy hízottabb legyen a combom, meg a teljes fenék rész?

Figyelt kérdés
16F 184cm vagyok 75-80Kg között,de nem szeretem,hogy vékony a lábam,mit tegyek,hogy vastagabb legyen?Normálisan táplálkozok,reggel,délben,este.Kondizom is,de csak a felső testrészre,inkább mellre,bicepszre,tricepszre,meg alkarra.
2011. ápr. 28. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Jól van drága barátom... gratulálok!


Mit tegyél, hogy vastagabb legyen a combod, meg nagyobb a segged, de nem edzel lábra...


Fogas kérdés... te egy zseni vagy!!! :D


A reggel-délben-este meg nem normális táplálkozás, csak átlagos. Az átlag meg pont úgyis néz ki, mint egy telesz@rt zokni!!!

2011. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Félek, hogy nem értetted meg az okfejtésemet, ezért inkább leírom konkrétan: TALÁN EDZENI KÉNE LÁBRA IS!
2011. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jólvan,de én örököltem a szülőktől,nagyszülőktől vizeret,és ha eröltetem a lábam,akkor látszani fog.
2011. ápr. 28. 21:07
 4/13 A kérdező kommentje:
Biciklizés jó?
2011. ápr. 28. 21:07
 5/13 anonim ***** válasza:

16 évesen visszeres a lábad? na hagyjálmár a hülyeségeiddel, akkor menj orvoshoz, mert nem normális. Ráadásul sztem semmi köze ahhoz, hogy guggolnál, és kitöréseket végeznél súllyal.

Eddzél lábra, ennyi.

2011. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elmész a...mondom hogy örököltem,és nem kértem negatív kommentálást és pont.
2011. ápr. 29. 15:10
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
vízeret? :D Mi az, hogy örökölted? Visszeres a lábad???
2011. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Jujj, a lelkedbe gázoltam?

És mégis mivel? Hogy elmondtam, hogy nem normális, hogy valakinek visszeres a lába 16 évesen? Hát pedig tényleg nem az.

Jó, akkor ne eddz lábra. Elmondanád, hogy akkor hogyan szeretnéd "vastagítani"?

Mert izmot felpakolni edzéssel lehet, zsírt meg tök f@szság, arról nem is beszélve, hogy a zsírt nem tudod helyhez kötni, nem oda hízol, ahová szeretnél, hanem a hova a tested szeretné. És ez általában a hastájékon kezdődik.

2011. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ne erőltesd túl, de ismerd meg, mennyit bírsz, és fokozatosan növeld a terhelést, ne hirtelen! kondiban nagyon jó láb-gyakorlatokat tudsz csinálni!
2011. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

ne gondolkodj, [link] csapj egy normális étrendet, aztán zúzd a lábad!

otthonra az egylábas guggolás nagyon jó gyakorlat, csak vigyázni kell mert függőséget okozhat! könnyű túledzeni!

2011. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!