Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Hol az átverés?

Lehetséges ez? Hol az átverés?

Figyelt kérdés

Múlt héten elkezdtem egy edzéstervet (futás), előtte sosem sportoltam. Elhatároztam, hogy minden hétfőn lemérem az adataimat, hogy nyomon kövessem a változást (az adatok pontossága érdekében valaki más mér és odafigyelünk arra, hogy mindig ugyanott mérjünk).


Megvolt a mai - 2. heti - mérés, és nagyon meglepett, hogy derékban és combban máris 3 centivel kevesebb vagyok, a hasamból is lement már 1 centi, de 1-1 centivel lett vékonyabb a karom és a vádlim is. A súlyom (165 centihez 61 kg), a csípőm és a mellem nem változott (ez utóbbi mondjuk nem is baj :)).


Ezek lehetnek reális adatok 1 hét után? Tudom, nem olyan nagy szám 1 centi, de én annyira meglepődtem. Vagy van erre valami magyarázat, és mégsem az, aminek látszik?


2011. júl. 25. 10:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

jézusom XD

Hát így gépen keresztül nagy figurának tűnsz,az már biztos :D

2011. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Egy biztos unatkozni nem lehet mellettem, vagy azért mert kiabálsz velem, hogy egy köcsög szemét vagyok, vagy azért mert benne vagy a hülyeségbe :)


Mindegy én most lépek eddzeni :) na további szép napot, hello ;)

2011. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 bix ***** válasza:

az igen samu azért nem semmi a gyakorlat. mondjuk nekem pont fölösleges:) jobbulást, a nőktől meg én is ezt kapom, le se kell sz@rni. mondjuk párszor megkaptam hogy tudom hogy mit akar hallani a nő, csak én pont le se sajnálom, ami egyébként nem igaz, de aki presztízs kérdést csinál abból hogy vele vagyok vagy edzésen...


nah én betolom a vacsit aztán mentem regenerálódni:D

2011. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Hát elég érdekes, de gondolkodtam mi legyen... Két lehetőség vetődött fel bennem, ez vagy a egyenes karú függés. Elsőnek az utóbbit néztem meg, de ott kisebb hangsúlyt kap a hüvelykujj és nekem pont azt kéne turbózni.

2011. júl. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!