Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Hol az átverés?

Lehetséges ez? Hol az átverés?

Figyelt kérdés

Múlt héten elkezdtem egy edzéstervet (futás), előtte sosem sportoltam. Elhatároztam, hogy minden hétfőn lemérem az adataimat, hogy nyomon kövessem a változást (az adatok pontossága érdekében valaki más mér és odafigyelünk arra, hogy mindig ugyanott mérjünk).


Megvolt a mai - 2. heti - mérés, és nagyon meglepett, hogy derékban és combban máris 3 centivel kevesebb vagyok, a hasamból is lement már 1 centi, de 1-1 centivel lett vékonyabb a karom és a vádlim is. A súlyom (165 centihez 61 kg), a csípőm és a mellem nem változott (ez utóbbi mondjuk nem is baj :)).


Ezek lehetnek reális adatok 1 hét után? Tudom, nem olyan nagy szám 1 centi, de én annyira meglepődtem. Vagy van erre valami magyarázat, és mégsem az, aminek látszik?


2011. júl. 25. 10:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Na és a Dragon Ball?:) Nézd meg a Celles részeket,azok a kedvenceim :D Hátha felvidít;)


Bocsi az offért.

2011. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Lehet az lesz :)
2011. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 bix ***** válasza:
samu. gyere sírj a vállamon picit. mesélj mi bánt:D
2011. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Tudod, egy erőedzőnek nagyon fontos a fogás... hiába tudok x súllyal hátazni, ha erősebb lenne a fogásom x+5kg tudnék már... erre kerestem neten jó gyakorlatot. Találtam is, a sok kis kínai téglákkal erősítik a fogásukat. Mondom ez zsírkirály! Ki is próbáltam, 5kg tárcsa áh ez semmi, 6,5kgos tárcsa áhh miez nekem? 10kgos tárcsa, alakul, 15kgos már sok volt. Mondom ok, két 6,5kgos tárcsát összefogom azzal menni fog... ment is de az utolsó ismétlésnél már nem bírtam összefogni az egyik kiesett a kezemből pont eltalálva a lábujjam. Majdnem besz4rtam elsőnek azt hittem el is tört... még akkor hagyján volt de tegnap este a tojás nem volt épp a legfrissebb szóval éjjel amikor űztem a gonosz szellemeket belerúgtam ugyan azzal a lábujjammal a vasszékbe, ahogy siettem a szentélyhez.

De mostmár jobban vagyok, még kicsit be van dagadva de legalább a biffudusz effendusz elhagyta a testem :D


Itt a gyilkos gyakorlat: http://www.youtube.com/watch?v=HEjkMbLyAzw 5:08tól

2011. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Pfuu...hátaz szépen összejött. Nyugi Fru,lesz ez még ígyse:) A nagy fájdalomra menj inkább csajozni eggyet XD
2011. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Az biztos :D csajozni? hmm... inkább pokémonozok :) túl sok baj van egy nővel, amúgy is kevés olyan van amelyik elvisel :) legutóbb is megkaptam: "egy kib4szott gorilla vagy aki lesz4rja a nők érzéseit, helyette inkább kondizol" vagy valami hasonló volt :)
2011. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

LOL XD

Miért nem vitted el magaddal a konditerembe? Akkor egyszerre foglalkoztál is volna vele, a hobbidat is csinálhattad volna,ráadásul úgyis ráfér mindenkire egy kis mozgás:)

Bár ha jobban belegondolok,ha a pasim kérne meg hogy menjek vele konditerembe én agyoncsapnám,mondván hogy nincs velem megelégedve :D

2011. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ááá esélytelen, csak hátráltatna :D Másik városba is lakott, de nem ezért szakítottunk/szakítottam vele, de ezt most hagyjuk :P

Igen, és ezt nem is egyszer megkaptam... de mindig ez van. Eléggé kettéválasztom az embereket, valaki a világ legjobb haverjának tart, valaki meg azt mondja nálam nagyobb f4szt a föld még nem hordott a hátán. Nőkkel is ez van, "ááá nézd milyen jó pasi" a másik meg: ez a f4sz? :D Eléggé szélsőséges személyiség vagyok élőben, van aki szeret és van aki nem köztes állapot nincs :)

2011. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Végülis ki más lenne akkora f4sz, hogy kikukázzon egy atomnagy konténerből egy kék habszivacs darabot a fél iskola előtt és őrjöngve rohan be a terembe ahol pofára esik mert megcsúszott miközben azt kiabálja, hogy az megvan az excalibur!!
2011. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
De pl most nemrég munka közbe meg kábelcsatornából és utp kábelből csináltam íjat és nyilat hozzá és azzal lövöldöztem a munkatársakat :D
2011. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!