Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mai étrendem jó, szerinted?

Mai étrendem jó, szerinted?

Figyelt kérdés

reggeli 2 palacsinta egy őszibarack

Edédre káposztás tészta lesz


2011. júl. 27. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Hízókúrához, cukorbetegséghez kimondottan ajánlott. Vacsira mi lesz? Ehetnél egy kis sült krumplit lekvárral.
2011. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sz@r. :D most azt várod h mindenki azt mondja hogy kevés? attól még tiszta cukor az egész..... lehet hogy keveset eszel de a kcal elég magas.
2011. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó.Fehérje nincs benne, csak sok-sok ch.Sokat kellene változtatni rajta.Reggelire ehetsz barackot, de ne palacsintával, hanem mondjuk zsírszegény túróba tegyél zabpelyhet+barackot, és úgy már egészséges is lesz a reggelid.Az ebéd sem diétás, abszolút.Ebédre sovány húst kéne enni zöldséggel.Vacsorára mit fogsz enni?Egyébként szerintem tízóraizni meg uzsonnázni is kéne.
2011. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szénhidrát.
2011. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reggelire nem ennék palacsintát, de egyszer-egyszer azért belefér. A káposztás tészta sem gáz, ha nem egy hordóval eszel. De ha diétázol, egyél picit több fehérjét, és kevesebb cukrot. Vacsorázni nem fogsz??? Mert azt írtad, ez a mai étrend. Én azért javasolnék, mondjuk rántottát, vagy husit.
2011. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
EGyél meg fél kiló túrót a a nap hátralevő részébe és valamit segít:)
2011. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem vacsizok,nem vagyok éhes
2011. júl. 27. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!