Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szeretnék még 2kg fogyni. Fél éve szenvedek, edzek, még sem sikerül. Napi szinten 2 órát edzek. Még sincs semmi látszatja. A napokban sokszor feladom és csokizom. :( :( Aki szálkásít az abszolút nem eszik cukrot/én a kávémba rakok, de csak két kockával, amúgy mindent üresen iszok/? Vagy csokit? Hogy bírjátok ki? És jobb lenne ha edzés után csak fehérjét vinnék be, mert elég nehezen veszem rá magam és inkább eszek más valamit. Ha el is érem a kitűzött célom utána már nem ehetek semmi édeset, mert visszajönne a leadott súly? 26/L

Bocs ha hülyéket kérdezek, csak igazán idegesítő ez a dolog, mivel keményen edzek és elszomorít a dolog, hogy mit nem csinálok jól?


2011. júl. 29. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mennyi az annyi? vagyis, hány kg vagy?
2011. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
54kg
2011. júl. 29. 11:54
 3/11 anonim ***** válasza:
cm?
2011. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
165cm
2011. júl. 29. 11:55
 5/11 anonim ***** válasza:

hát akkor lehet, neked már nem kell(ene) fogynod

ez a súly+cm tök jó így, ahogy van

ne a mérlegre és a kg-ra koncentrálj

csokit nyugodtan ehetsz néha, kis mértékben, legjobb lenne étcsokit

cukrot is ehetsz, de vannak szuper édesítőszerek is, nem ezen fog múlni

legyél magaddal elégedett, biztosan nagyon csinos vagy, élvezd a mozgást:-)

2011. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kedves vagy. De nem érzem jól magam így. A hasamtól kész vagyok. A mozgást imádom. Nem tudnék nélküle élni. :) Boldog vagyok ha edzhetek vagy bármit csinálhatok ami a mozgással kapcsolatos. :)
2011. júl. 29. 12:07
 7/11 anonim ***** válasza:

napi szinten 2 órát edzel fél éve, akkor izmaid is vannak...aminek egységnyi térfogatra eső tömege ugyebár nagyobb, mint a zsíré ...egy 26 éves, edzett nőnek a 165 cm/54 kg az KEVÉS


amúgy meg mit és mennyit eszel? milyen edzést csinálsz? és tegyél fel magadról ide egy fej nélküli képet, mert marha kíváncsi vagyok, hogy hová akarsz te még fogyni...vagy priviben


+ légy jó önmagadhoz és menj el testzsírszázalékot méretni ;)



és még valami, ha szenvedésnek fogod fel a sportot, akkor ott bajok vannak, talán kellene találj valami olyan sporttevékenységet, ami örömet okoz

2011. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

szerintem nem kellene fogynod de ha szeretnél fogyni...:)

mit sportolsz? ha minden nap úgyan azt akkor a tested hozzá szokik ahhoz a sporthoz,minden héten mást sportolj:) én is fogyózok és rengeteg gyümölcsöt eszek és nem kívánom a csokit próbáld meg te is hátha sikerülne..és még se akor egyél diétás sütit(mármint cukor helyet édesítő szer,teljes őrlésű liszt van)remélem segíttettem neked :) sok sikert és ne add fel akár milyen szomorú vagy miatta ;)

2011. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csináltam azt, hogy nem ettem két hétig csokit. De ezt nem tudom életem végéig betartani. :( Tényleg sokkal jobban voltam és több volt az energiám. Csak a párom állandóan csokizik és egy hosszú edzés után remegek a csokiért. :) Aki szerette volna, hogy képet felrakjak. Szerintem semmi értelme. Igen izmos vagyok. De van rajtam felesleg, amire ti lehet azt mondanátok ez így jó. Mindenki azt mondja, de ha ülök látom a hájamat és utálom. Ha egyenesen állok akkor viszont nem látszik. Rubint Réka neki gyönyörű teste van. És szeretnék egyszer olyat. :) Na nem álmodozom, megyek edzeni.
2011. júl. 29. 14:24
 10/11 anonim ***** válasza:

rubint réka teste randa - a műmellek is azért kellettek neki, mert a sajátját már sikerült leamortizálnia


neked meg valószínűleg testképzavarod van

2011. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!