Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta mennyi gyümölcsöt...

Naponta mennyi gyümölcsöt esztek, mik azok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
1-2 almát minden nap, de van hogy pl uzsonnára gyümölcsturmixot csinálok, banán, natúr joghurt, alma, kis fahéj.
2011. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 compactegon válasza:
100%
nagyjából havonta egyszer banánt, vagy barackot, cseresznye meggy kb. ennyi.
2011. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mostanában mondjuk pl. 3-4 alma, 2-3 őszibarack, fél sárgadinnye. Ha van banán, abból is biztosan elpusztítok minimum egyet ezek mellé. ^^
2011. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Almát (1-2), körtét (1-2), paprikát, paradicsomot, sárgaparadicsomot, sárgarépát... Sokat .)
2011. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Nálam is minimum egy-két alma az alap, ha nincs éppen más. De általában többet. Most van itthon banán, paradicsom, paprika, ezekből is egyet-egyet. Illetve egy időben szokásom volt, hogy mindennap legalább egy répát elrágcsáltam mostanában csak ritkábban. Esténként szoktam csinálni párolt zöldséget( A tasakos módszerrel a sütőben, amikor bent maradnak a vitaminok, ásványi anyagok és ízek nagy része) A görögdinnye szezonban, rengeteg dinnyét ettem, idén nyárra már tele ettem magam. Ugyanígy a cseresznye szezonban, idén májustól júniusig, legalább 100 kiló cseresznyét megkajáltam:)Idén mindenhonnan kaptunk, tudtunk menni szedni. Ettük a fáról, otthon este a tálból. Életemben nem ettem annyit, mint most a két hónap alatt.:)
2011. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mindennap nagy tányér szeder, 1-2 barcak,dinnye heti 2-3 jó nagy szelet, alma, füge napi 2, kajszibarack sárgabarck, sárgadinnye heti 2-3
2011. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
húúúú. :D Köszi mindenkinek, csak kíváncsiságból kérdeztem! :P de azért még jöhetnek a válaszok. ^^
2011. júl. 29. 19:52
 8/9 anonim válasza:
48%
A gyümi nagyon fontos ahhoz hogy egészségesek maradjunk, viszont csak halkan megjegyzem, hogy estére már azért vigyázz velük, mert nagyon sok bennük a gyümölcscukor.:)
2011. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rengeteget. Vegetáriánus vagyok, az étkezésem legalább 70%-át gyümölcs, és zöldség teszi ki. Igaz, hogy most itt te kizárólag a gyümölcsre vagy kíváncsi, nos azt is nagyon sokat, télen-nyáron, minden évszakban. Egyrészt, mert nagyon szeretem őket, és igényli a szervezetem, másrészt tudatosan is próbálom ezekre alapozni az étrendem, hogy csinos, karcsú legyek, és egészségtől kicsattanó. Példával élve: így ősszel, a legtöbb nap reggelire is almát, vagy banánt, narancsot eszem, valami joghurttal. Étkezések között is gyakran eszem ezeket, vagy kiwit, mandarint, de azt rengeteget tényleg. Ebédre zöldségekben gazdag ételt főzök magamnak mindig, van, hogy egy jó nagy tál vegyes saláta, vagy zöldséges tészta, zöldségpörköltek, krémlevesek stb. Vacsira általában szintén egy nagy tál gyümölcssaláta. Ja és emellett rengeteg friss citromot facsarok, és citromos vizet iszok.
2016. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!