Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy segítsek a barátnőmnek,...

Hogy segítsek a barátnőmnek, kicsit husis, de nem dagadt? De ő igy látja magát.

Figyelt kérdés
El van keseredve, hogy ne tud lefogyni, meg a terhességei után rajtaragadtak a kilók. Nem nagyon van ideje tornázni, edzőterembe járni-meg a kilók, amiket nagy nehezen lead, rövid időn belül visszajönnek. Ilyen a munkánk, plusz a család, nincs időnk semmire. Esetleg ha az alvást kilőjük, akkor lehetne időt szakítani rá.. De nem ez a lényeg, szeretnék neki segíteni, de a szép szó nem nagyon segít rajta. Tök szép csaj amugy, igényes is, de a kilók azok ott vannak. Ráadásul maximalista is, ez is rátesz arra, hogy nem tud megbékélni magával. Mondom neki, hogy szép, dicsérni szoktam ha uj frizurája van, vagy valami uj cucca van és különösem jól áll neki, de semmi sem segít rajta tartósan. Rossz őt igy látni, mit tehetnék hogy jobban érezze magát a bőrében? Gondoltam olyasmire, hogy együtt eljárhatnánk futni esténként mikor már hűvösebb van, de nem szeretném, hogy megsértődjön, nehogy ugy értse hogy már én is dagadtnak nevezem..
2011. júl. 31. 15:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Most ő a párod, vagy a barát barátnőd ? :) Én előbbire gondolok, viszont sokan félre értették szerintem.


Mindenképp kedves, hogy foglalkozol az érzéseivel, és segíteni akarsz neki. Viszont csak ő saját maga elhatározásából tud lefogyni, ha igazán zavarja semmi más nem kell hozzá csak akarat. Maximum ha úgy érzed könnyebben menne neki menyj vele...de msát sajnos nemigazán tudsz tenni..

2011. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem bunkóság,ha felhozod neki,hogy menjetek együtt futni


én is dagadt vagyok,és a barátnőm felajánlotta,hogy nyáriszünetben fussunk minden este együtt


mondjuk 1 hét után feladtam de nem is ez a lényeg


és se sértődtem meg,sőt még örültem is neki,hogy a barátnőm segíteni akar :)


14l

2011. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!