Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyagilag hogy bírjátok a...

Anyagilag hogy bírjátok a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Nekem semmi bajom nincs az egészséges/diétás ételekkel az árukon kívül.Nagyon nagyon szeretnék egészségesen élni, csirkemellet, és salátákat enni, tönkölylisztet meg nyírfa vagy esetleg barna cukrot.

Sokat hallottam a Norbi update termékekről, és rengeteg jó tapasztalatot is hallottam de számomra ez megfizethetetlen.

Az edzőterembe járás is drága megoldás, úgyhogy sportolok itthon.Tornázok meg ilyenek.

Hogy oldjátok meg az étkezést minimálbérből úgy, hogy az egészséges is legyen?


2011. júl. 31. 17:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
meg akik mondják hogy ők napi 3x megesznek mondjuk 30dkg csirkemellet, hát nagyon tudok neki örülni, de egy kiló csirkemell 1000-2000 között van és ha feltesszük hogy egy 3-4 fős családnak kellene alkotni valamit akkor igencsak necces a dolog.
2011. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Hát igen!

Erről beszéltem!A csirkemell nem a legolcsóbb hús, és a sonkánál is lehet olcsóbbat venni.És nekem senki ne magyarázza, hogy sokkal olcsóbb hogyha ebédre csirke mellett csinálok salátával...

Mérlegeljünk...:

Reggeli: Szendvics parizerrel (50 Ft)

Danon joghurt puffasztott rizzsel (300 Ft)

Ebéd: Borsófőzelék (700 Ft)

Csirkemell salátával (1500 Ft)

Vacsora: Egy szelet kenyér vajjal ( 70 Ft)

Teljes kiőrlésű rozskenyér light vajjal,csirkemellsonkával és paradicsommal ( 300 Ft)


Na most akkor rosszul látok vagy mivan?

2011. júl. 31. 17:38
 13/30 anonim ***** válasza:

Hát én diák vagyok, de már külön élek a párommal. Lehetetlen a pénzünkből kijönni úgy, hogy mindig egészséges kajákat együnk. Örülök, ha minden hétre tudok beiktatni zöldséget és gyümölcsöt, nem hogy minden napra.

Viszont sok mindent kapunk még otthonról, úgyhogy kicsit így könnyebb.


Szerintem aki fogyni akar az mondjon le a kenyérről (még a zsemle is jobb), mozogjon és egy étkezés esetében se lakjon jól teljesen. Amúgy mindent lehet ugyanúgy enni. Minimálbéres fizetésből nem is lehet máshogy fogyózni..

2011. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
jó, de mondjuk napi két szendvicstől meg egy tányér borsófözeléktől senki nem hízik el.
2011. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Azzal vitatkoznék, hogy két szendvicstől meg a borsótól senki nem hízik el.

Rajtam minden meglátszik, és nem tudok egészségesen enni az anyagi korlátok miatt.Erre van pénz....Kenyér, zsemle...Mert az eltelít egy darabig.És egészséges?Fogyókúrás?NEM!

2011. júl. 31. 17:42
 16/30 anonim ***** válasza:
Jó példákat irtál,én is ezt irtam volna..én is mikor suliba megettem két szedot és elég volt mig haza nem értem olcsobb volt mint mikor joghurtot gyümit meg mondjuk jo rgegelt kekszet ettem,ja és még éhes is voltam mindíg!
2011. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Nem veszek: lisztet, cukrot, üdítőket, édességet, pékárukat, tésztát. Még ünnepekkor sem.


Van a városban egy húsbolt, ahol egy kiló tengeri haltörzset lehet kapni 700 forintért. Zabpelyhet eszem pékáru helyett, nagyjából egy árban vannak. A csirkemell is le van néha árazva, akkor veszek meg sokat, és lefagyasztom. Egyedül a barna rizs drágább mint a fehér. Így jövök ki olcsóbban. Ki lehet ezt hozni egy főre kb. 30000 forintból.

2011. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
A zöldség és a gyümölcs pedig a Lidl-ben nagyon olcsó.
2011. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
jah nyáron...és sajnos nem csak nyáron kéne egészségesen enni,meg azért nem mindeki közelében van lidl.Mondjuk egy kis faluban is van h drágább az élelmiszer mint nagyvárosban ahol versenyeznek egymással a boltok,annyi elönye lehet h megtermelheti magának a zöldséget,de ahogy látom egyre kevesebb embernek van rá idelye,hiába van kertje.
2011. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Egyébként én úgy vagyok vele, hogy inkább ennék mindig csak fél adagot egészségesből, mint egészet másból.
2011. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!