Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jól látszik a...

Szerintetek jól látszik a változás?

Figyelt kérdés

Sportolni kezdtem, és folytatom is, remélhetőleg előbb utóbb jól fogok kinézni? Látszik hogy mozgok? Az első kép (balfent) az kb 3 hónapja készült a másik mostani állapot.


[link]


2011. júl. 27. 11:18
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
ahjj remeg a kezem... :)
2011. júl. 27. 11:19
 2/25 anonim ***** válasza:
Hát én már vagy 5 perce nézem de nem tudom megmondani... a kép is elég f0s minőségű, ráadásul nem is ugyan úgy állsz a két képen. Talán a hasadon egy csöppet látszódik de nem mondanám 100%ra.
2011. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
hát, ha nem takartad volna ki feketével a hátteret ilyen szorosan és valami normális képet tettél volna fel, akkor jobban látszódna
2011. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva a képeken az látszik,hogy a mostani állapotodon jobban kitakartad feketével,hogy úgy nézzen ki mintha... Az első képen látszik melletted a fehér háttér,,a másikon már nem,sőt itt ott levékonyítottad a feketével. A hasadon látszik,hogy izmosabb,vagy lehet,hogy csak ráfeszítettél? Szerintem tölts fel jobb minőségű képeket,amiken nincs kitakarva a háttér!
2011. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
szörnyűek vagytok :)
2011. júl. 27. 11:37
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jól nézel ki így is, hagyd a fenébe a sportot, minek fárasztod magad.


A második képen mintha picit izmosabbnak tűnne a hasad, de nem biztos...

2011. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Igazuk van. Akárhogy nézzük túl agyon lett "javítgatva" a két kép, simán ugyanolyan pózban álltál volna be, és csak a fejed kell kitakarni, úgy beküldeni. Úgy sem ismernek fel, viszont látnánk a lényeget, hogy izmosodtál-e...
2011. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

jó akkor közkívánatra meghagytam a másikon is a fehér széleket. egymás mellett felteszem és mutatom az új linket.

de higyjétek el, nem vékonyítottam rajta semmit. ugyanúgy meg nem tudok beállni 100%-ra, viszont mindkettő szemből van csak a régi képen felnyújtottam a karom, mert csaltam. azzal már nem tudok mit kezdeni.

2011. júl. 27. 11:48
 9/25 A kérdező kommentje:
2011. júl. 27. 11:50
 10/25 anonim ***** válasza:

11:35-ös vagyok. Igen szerintem így már jobban látható,és nekem bizony úgy tűnik,hogy izmosabba hasad,és a combod is vékonyabb lett! Egyébként nem rossz az alakod! Csak így tovább! :) Fogytál is pár kilót ? Csak tornázol,vagy diétáztál is?


26/N

2011. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!