Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iszonyatosan elhíztam, mit...

Iszonyatosan elhíztam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tél óta 8 kilót szedtem magamra, és sehogysem tudom magam rávenni a fogyókúrára. Agyban eldöntöttem, hogy fogyni akarok, de valamiért most nem tudom elkezdeni. Mit csináljak?? (sporttal nincs gond, hetente 5* edzek.)
2009. ápr. 13. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Azt próbáld kitalálni, mi változott télen az étkezési szokásaidban, hogy így meghíztál. Aztán azt csináld vissza. Én pl. felszedtem 3 év alatt 7 kilót, mert rászoktam, hogy lefekvés előtt ittam egy nagy bögre kakaót, ráadásul házi tejből, ami ugye jó zsíros. Abbahagytam a kakaózást, és már fogyok is szépen vissza.
2009. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Ne egyél annyit :)

innen nem tudunk varázshókuszpókuszt küldeni, amitől megint sovány leszel. Rajtad múlik. Tüntesd el a csokikat, nasikat, kekszeket a lakásból és hajrá :)

2009. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
diéta, kaloria limitet lödd be és mellette menjen a sport
2009. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
84%
jó módszer ám az új barát/nő is... az ad erőt
2009. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
68%
Egészségügyi oka nem lehet a hirtelen hízásnak?Mert hellottam már ilyenről,és az apok gyógyítása után visszaállt az illető eredeti súlya.
2009. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
inkább idegi alapi háttere van,mint egészségügyi...:( fél év alatt 67 ről 76 ra híztam fel :(
2009. máj. 25. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!