Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónapja fogyózom eddig...

2 hónapja fogyózom eddig semmi nem volt most pedig iszonyatosan fáj a hasam? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

teljesen egézséges vagyok amúgy.. de nagyonf ája hasam eddig semmi bajom nem volt..

viszont nagyon keveset eszek lehet ettől?? nem hiszem de.. most megitn lentebb vittem a bevitelem..

tovább nem várok ha itt nem kapok vm élszerűbb magyarázatot h parázok v vm..


2011. aug. 16. 11:51
1 2 3
 1/29 bix ***** válasza:

a kevés kaja miatt marja a gyomorsav a gyomrodat, lehet hogy már elég rendesen kikezdte, azért fáj.


gondolom soha nem fordult meg a fejedben hogy utánanézz mennyi a minimális kalóriabevitel ami alá nem szabad menni, hogy mit teszel épp a szervezeteddel és milyen következményei lehetnek...

2011. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
konkrétan mennyit eszel? hány éves vagy? cm/kg?
2011. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
lényeges h a gyomrod fáj vagy pedig a hasad. nagyon nem mindegy. szóval...alul vagy felül fáj..a mellkasod alatt?
2011. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:

Szia, sztem olvasd el az én történetem!


".. Pár éve nagyon meghíztam és erőt vettem magamon, hogy lefogyjak. Odáig fajult a dolog, hogy csak paprikát, paradicsomot, néha 1-1 fött tojást ettem. 2hónap alatt 10kg lement ugy, h napi szinten futottam. Igen ám, de nagy árat fizettem. Elsö hónapban még semmi baj nem volt. De a másodikban már igen. Sosem felejtem el, mikor a fürdöszobában hányigertöl és a szagoktól ( ami persze nem volt ott csak én éreztem ) fetrengtem. Utánna már 2.hónap végén elkezdtem szédülni. Egyik éjjel arra ébredtem , h nagyon szédülök. Négykézláb másztam be a szüleimhez azzal a mondattal, h "baj van". Nem tudtak velem mit csinálni. Visszafektettek az ágyba. Fura érzés volt, h forog a plafon, pedig nem is ittam... El mentünk az orvoshoz, aki prímán megállapította, h semmi bajom nincs. Ekkor szólta el magát anyám, h "a leány keveset eszik". Erre már az orvosok is ráharaptak és mondták a fogyókúrás hülyeségeket, amiket én is tudtam, de mivel nem volt rá lehetőségem szartam az egészre. Akkor már elkezdtem többet enni..."


Nos annyi a lényeg, mivel akkor még nem volt netem , nem igen tudtam utánna nézni a dolgoknak. És most derült ki h hormonos vagyok. Amit akkor leadtam duplán visszajött.


Nem éri meg!! Ha van rá lehetőséged ( pénzileg is ) akk menj el dietetikushoz. ( ha nagy a súlyfelesleged ! )


remélem hasznos volt a válaszom.

2011. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

minthogy nem orvos-fórum, így fogyókúra felől megközelítve lehet amit Bixék írtak: gyomorsav kikezdte a gyomrod. nem tudod mit kellene enned, sok ember van így :)


(és lehet akár ettől független betegség is, mint Utolsó célzott rá)

2011. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok 152 cm/60 kg

és pontosítva a hasam legalájánál fáj..

mintha megjönne dehát tuti nem az..

2011. aug. 16. 13:34
 7/29 anonim ***** válasza:
és mennyit eszel?
2011. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

ja konkrétan. reggelire 2 alma vagy banán ananász dinnye anyum mostanába nagyon sokmindent hoz ilyen gyümölcsöt.. ebédre eszek levest,ami sozkott lenni gyümölcs levesek,paradicsom leves, meg sűrített levesek iylenkor nem eszem másodikfélét..

ha leves van pl krumplileves nem azt eszek de akkor cisnálnak vm főzeléket.. borsófőzelék,zöldbab,cukkini,tökfőzelék,brokkolifőzelék,sóskapuding,szilvaszósz ilyeneke,estére meg már utánna semmi

viszont nem érzzem hogy éhes lennék

2011. aug. 16. 13:37
 9/29 anonim ***** válasza:
magyarul masszívan koplalsz....
2011. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

dehogy.. koplalásnak nem mondanám.. ha koplalnák csak érezném h éhes vagyok

2 kilót is megtudok enni banánból...

2011. aug. 16. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!