Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás után, hogy gyorsítsam...

Koplalás után, hogy gyorsítsam anyagcserém, hogy ne jöjjenek vissza a kilók?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 02:25
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
MIVAAN?? biztos 18vagy? mert nem látszik. h a fszba jönnének vissza?? a fogyókúra egyik fontos dolga a sport, mozgás. omg. kezdem azt hinni h ez fake kérdés. -.-"
2011. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 bix ***** válasza:

nem teljesen hülye a kérdés, csak a kérdező teszi fel idiótán. nem mintha nem válaszoltuk volna meg 500x és nem tette volna fel a kérdését kb 3000x...


a koplalás miatt eleve kiürültek a glikogén raktárak. ezekből nyer az izom energiát a mozgáshoz. ha most nekiállsz kajálni és mozogni akkor a szervezet elkezdi újra feltölteni őket szép lassan. KILÓK jönnek vissza nem a zsír... a zsír azért jöhet vissza mert az energiaigényed iszonyat alacsony.


ha nem eszel rendesen ÉS mozogsz akkor meg beájulsz valamikor az utcán. ennyi

2011. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
koplalás után se jönnek vissza?
2011. aug. 16. 09:51
 24/50 anonim ***** válasza:

jajj hehh ne bántsd már.. :)..

am koplalás mondtam h hülyeség..! énvoltam aki írta a napi 3-4-5 étkezést..

de azt is ha minden igaz h a fogyókúr mellékes..a kilógat lekell dolgozni..!!... sport.,..

énc sak annyit mondttam..

ha figyelsz a kajálásra sportolsz és pár hónap után elégedet leszel az alakoddal,abbahagyhatos a portot habár nem ajánlom mert egézséges..

és ha a kajára viszont ugyanúgy figyelsz nem fognak visszamenni rád akilók..

2011. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

ha most nekiállsz kajálni és mozogni akkor a szervezet elkezdi újra feltölteni őket szép lassan. KILÓK jönnek vissza nem a zsír... a zsír azért jöhet vissza mert az energiaigényed iszonyat alacsony.



akkor nem fogok vissszahízni,ha elkezdek enni?

2011. aug. 16. 10:09
 26/50 anonim ***** válasza:
anyám ezt már tényleg fellehetne fogni..,.
2011. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Tudod mit? hívd fel a tudakozót és azt fáraszd. elmondtuk már. azért kérdezed meg ennyiszer, mert nem tetszik az a válasz h vissza fogsz vmenyit hizni? hiába kérdezedmeg ennyiszer. mindip ezt a valaszt fogwnd kapni
2011. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

jó ,csak biztosra akarok menni!


de nem fogom az összeset visszaszedni ugye?

2011. aug. 16. 10:18
 29/50 anonim ***** válasza:
amugy ami visszamegy" az nem zsir lesz (persze ha mozogsz is,mert ha csk zabálsz akk zsir is megy) hanem feltöltödnek az izmaid ami miatt többet mutat majd a mérleg de nem kel meg ilyedni csk sportolj is hozá egyél rendszeresen és ak no para. utolsó voltam.
2011. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam,köszi
2011. aug. 16. 10:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!