Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónapja fogyózom eddig...

2 hónapja fogyózom eddig semmi nem volt most pedig iszonyatosan fáj a hasam? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

teljesen egézséges vagyok amúgy.. de nagyonf ája hasam eddig semmi bajom nem volt..

viszont nagyon keveset eszek lehet ettől?? nem hiszem de.. most megitn lentebb vittem a bevitelem..

tovább nem várok ha itt nem kapok vm élszerűbb magyarázatot h parázok v vm..


2011. aug. 16. 11:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
én vagyok aki kérdezte h hol fáj. nemtudom milehet. ha felül fájna, égetne akkor lehetne reflux de így nemtudom
2011. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

jó azért kösz h foglalkoztatok vele..:).

nemjácom tovább szolnok anyumnak..

2011. aug. 16. 13:54
 13/29 anonim ***** válasza:

ha 2 kg banánt ennél, akkor nem fogynál....


írj kajanaplót, pontos, mérlegelt mennyiségekkel és tűnés az orvoshoz!

2011. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

egyrészt - jó ötlet, hogy szólsz.

másrészt, amit írtál, hmm kicsit komolyabban nézve, amit eszel az nem étkezés. lehet, hogy anyagilag nem engedhetitek meg, sok millió ember van ezzel így.. de ilyen táplálkozási szokások mellett (húsfogyasztás leírtak alapján semmi?) masszívan minőségi éhezésben szenvedsz. így semmi kóros szervi működésen nem kell meglepődni, sajnos.

2011. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

halat eszek ritkán...

amúgy hidd el volt hogy megettem 2 kiló banánt .. és nem ált le a fogyás

2011. aug. 16. 16:00
 16/29 anonim ***** válasza:
de halat néha az éhezők esznek, ezt továbbra is fenntartom.
2011. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

ja, hogy ritkán eszel 2 kg banánt


leírnád a mai, és a tegnapi napodat pontosan, hogy mit ettél és mit ittál és pontos mennyiségeket

2011. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:

Mennyiröl kezdtél el fogyni? ( én vok az aki a hosszú történetet. )

Egyik ismerösöm is ezt csinálta. Ma már ugy össze van aszva és ugy néz ki mint egy 50 éves :S pedig még fiatalok vagyunk.

Nem jó formáját fogtad meg. Mivel nem vagy kövér igy több sport és egészséges kaja. Az más ha egy 90kg-sal igy kezdik el....


Sztem kezdj el FOKOZATOSAN (rendes szilárd táplálékot nem is vettél magadhoz ) többet enni és ha 1 héten belül nem mullik el akk doki.

2011. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

152-153 centi vagyok most 60 kg kb d emár mértem 58 at is mondjuk az reggel volt :$..

80 kg-al kezdtem el fogyózni egy jó 2 hónapja.. eddig semmi problémám nem volt.. rengeteg vizet iszok..

"ja, hogy ritkán eszel 2 kg banánt


leírnád a mai, és a tegnapi napodat pontosan, hogy mit ettél és mit ittál és pontos mennyiségeket"


a mai napom.. hát reggel ettem 2 almát,körtét anyum vágta össze nem tudom mennyi lehetett sztm az is 2-3 lehetett

utánna ittam teát édesítővel,majd ebédre brokkoli leves volt,abból ettem egy tállal ,dután meg vizet iszok rengeteget,jah meg közbe megettem a kertből pár répát is..

azóta nem ettem és nem is fogok már sztm

2011. aug. 16. 18:12
 20/29 A kérdező kommentje:

ja nem vagyunk azért olyan szegények h ne lehessen .)..

úgy van megegyezve h egyszer anuymék esznek levest egyszer én.. vagy na így felváltva..

pl ma sültkrumpli volt leveshez.. abból ők ették magukat degeszre én meg brokkoliból :D hnap valószínű fordítva lesz ők levest én másodikfélét..

2011. aug. 16. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!