Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónapja fogyózom eddig...

2 hónapja fogyózom eddig semmi nem volt most pedig iszonyatosan fáj a hasam? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

teljesen egézséges vagyok amúgy.. de nagyonf ája hasam eddig semmi bajom nem volt..

viszont nagyon keveset eszek lehet ettől?? nem hiszem de.. most megitn lentebb vittem a bevitelem..

tovább nem várok ha itt nem kapok vm élszerűbb magyarázatot h parázok v vm..


2011. aug. 16. 11:51
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

152 centi vagyok 80 kilórol fogytam most vagyok 60 de isis már 58 at is mértem de az reggel volt


"ja, hogy ritkán eszel 2 kg banánt


leírnád a mai, és a tegnapi napodat pontosan, hogy mit ettél és mit ittál és pontos mennyiségeket.."

hát ma.. reggel ettem 2 almát,meg körtét em tudom menyni lehetett összevágta reggelre anyum.. sztm az is 2 körüli lehetett ittam mellé teát édesítőszerrel, majd ebédre brokkoli leves volt ,azt ettem egy tányérral meg csomó vizet iszok

2011. aug. 16. 18:19
 22/29 A kérdező kommentje:
bocs 2x volt megnyitva aszittem nem küldte el
2011. aug. 16. 18:20
 23/29 anonim ***** válasza:
magyarul ma ettél egy tányér levest és 2 almát---és még nem fordultál le a székről az éhség miatt? menzeszed van még egyáltalán?
2011. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

nem vagyok éhes ,és ez teljesen átlagos..megszoktam már

körtét is ettem és répát ,de asszem ezentúl nem lehet..

na de mind1 mert most tömtek belém kólát alacsony volt a vércukorszintem

2011. aug. 16. 18:56
 25/29 anonim ***** válasza:
attól, hogy a szervezeted már nem jelzi neked, hogy éhezel, attól még éhezel...menj orvoshoz kislány és kezeltesd magad, mert még pár ilyen hét és vehetik a koszorút a szüleid a sírodra
2011. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

anya azt modnta elég ha több kalóriát viszek be

de hát most nem is lehet fogyóznom?.. mág legalább 10 kilónak lekéne mennie

2011. aug. 16. 20:44
 27/29 anonim ***** válasza:
fogyózhatsz,csak nem ilyen drasztikusan...nem is fogyókúra amit csinálsz, lassan leszoksz az evésről :P
2011. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
mi lett veled?
2011. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
kórházban vagy a ravatalozóban van
2011. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!