Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki KOPLALÁSSAL...

Van itt olyan, aki KOPLALÁSSAL FOGYOTT, tehát keveset evett, és mondjuk elérte azt a jó alakot amire mindig is vágyott?! Tudtad azóta tartani, vagy visszajött mind?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat. :-)
2011. aug. 22. 10:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
32%
húú mozgás meg koplalás egyszerre. Bravo.
2011. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 bix ***** válasza:
17%

tehát kedves második akkor matekozzunk:


lefogytál koplalással 90-ről 60 ra. ezzel leépítettél egy rakat izmot. tény, biológia. aki tényleg koplalt már az tudja hogy nem igazán lehet normális mozgást végezni mellette, anélkül pedig leépül. feljött 3 kiló utána, ami valszeg víz és az izom raktárainak részleges visszatöltése volt.


tehát egy noizom 63 kilóról sikerült lenenned egy feszes izmos 59-esre.


én meg meg kéne ezt kajáljam? te egyszerre építettél pár kiló izmot és égettél zsírt (mivel az izom ugye nehezebb mint a zsír) jelentős mennyiségben.


öhhö:D


aki meg azt írja hogy koplalás mellett a mozgás fontos, annak javaslom próbálja ki egyszer. egész mókás tud lenni:)

2011. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Hát napi 4-5 szem alma mellett nem is lehet aktív mozgást csinálni!!! Ezt aláírom, oké nem eszek sokat, de akármikor lefutok 5 km-t. Tehát nem vagyok az ájulás szélén. Inkább a sok chips kenyér sok szarról áttértem a fehérjében gazdag ételekre,zöldségek,gyümölcsök. Csak úgy érzem h sztem napi 1000nél többet nem eszek meg, pedig jól lakok és többször eszek egy nap keveset...
2011. aug. 22. 11:27
 14/29 A kérdező kommentje:
1000 kalóriánál*
2011. aug. 22. 11:29
 15/29 anonim válasza:
100%

kipróbáltam...most is azt csinálom :)

nekem megy

2011. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%
én életemben kétszer fogytam koplalással, de egyik sem tudatosan történt. először 18 éves koromban , akkor kezdtem számítástechnikát tanulni és internetünk is lett. tehát reggeltől estig a gép előtt ültem. és alig ettem, volt olyan nap hogy este jutott eszembe hogy ma még nem is ettem semmit. ennek ellenére esténként még tornáztam is. lefogytam kb 14 kilót pár hónap alatt(rám is fért)akkor 55 kiló körül voltam amit évekig simán tartottam különösebb mozgás és odafigyelés nélkül (nem is tudom ez hogy lehetett de valószínű az volt az ideális súlyom) aztán utána egy lelki válság miatt megint nem tudtam enni hónapokig. nagyon keveset ettem és akkor is úgy tuszkoltam magamba. na akkor lefogytam még 6 kilót. 49 kilós lettem de rengeteg izmot veszítettem és elég betegesen néztem ki. aztán elkezdtem rendesen enni és sportolni. most 48 kiló körül vagyok már évek óta, de figyelek az étkezésre és sportolok rendszeresen.de nem ajánlom senkinek a koplalást mert a testem eléggé elpuhította amit most kínkeservesen próbálok feszesíteni.
2011. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
2%
Koplalj csak te troll utolsó előtti majd csak csont leszel aztán+20kg
2011. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 bix ***** válasza:

"Mert drága bix meg fruit xyz tanácsait megfogadva csak havi 1 kg-t fogyok.."


drága fogyózó: jah mert ehhez agy is kell, és tudni kell számolni meg figyelni, meg kitartás, meg szenvedés, meg mozgás, meg rendszeresség, és még sorolhatnánk... a hiba nem bennünk van, többet fogytam ezzel a "módszerrel" összesen mit ahány kiló te most vagy maradjunk annyiban, és nem izomból... de ez van. itt válik el az ocsú...


nem is lesz mindenkinek ilyen teste

[link]


és ez még egy nagyon alap... pedig nem elérhetetlen... csak olvasni kell, betartani alapvető szabályokat, és dolgozni érte.


persze a koplalás a könnyebb út, de szólj ha legalább ilyen formára hozod magad:

[link]


megsúgom esélyed nincs rá...

2011. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Napi 1000 kcal azért már nem koplalás. Nem is valami kielégítő, de nekem volt egy olyan időszekom, amikor ha fizettek volna sem tudtam ennyinél többet enni, mert annyira nem kívántam az ételt. Mondjuk ebben az időszakban azért reggel elste fehérjeitalt ittam, meg több gyümölcsöt ettem, hogy azért ne satnyuljak el mozgás mellett. Nem is lett semmi bajom, sőt, abban az időben elég sok izmot sikerült magamra szednem. De azért igyekszem min. 1200 kcal-t enni naponta, még akkor is, ha nem kívánom egyébként. A fehérjeporok is egyébként pont szért jók, mert én például vega vagyok, és suli alatt nem mindig tudok fehérjében gazdagan étkezni, és ilyenkor duplán jól jön. Amióta iszom, azóta egyszer nem voltak csilagozottak a fehérjeértékeim a vérképen:)
2011. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 bix ***** válasza:
28%

a mai nap viccét olvastuk:D


"Nem is lett semmi bajom, sőt, abban az időben elég sok izmot sikerült magamra szednem."


1000 kcal-al?:D:D:D:D ember. semmi közöd nincs a témával kapcsolatban innen kiderült. köszönjük emese le lehet ülni.


ennyire alacsony kalóriával az a csoda hogy mozgás mellett nem deficites a történet, ergó nem fogytál... egy normális edzés 500 kcal-TÓL kezdődik. tehát 500 kcal-al volt el a szervezeted egész nap? ne nevettess már. és akkor még csak stagnálnál.


nevetséges. ne is folytassuk. vagy nem 1000 kcal volt a napi adagod, vagy kamuzol itt nekünk. tudod mennyivel tömegelek én? 4000 fölött vagyok naponta. egy átlag nő mozgás nélkül is eléget vagy 1600-2000 kcalt. erre jön még a mozgás. mese habbal barátom hogy 1000 kcal-al te izmot szedtél fel. max fogytál és az izom jobban előkerült, definiáltabb lett hogy nem takarta semmi, így optikailag nagyobbnak tűnhetett. de hogy nem nőtt azt biztosra veheted. ez tény. biológia. a gravitáció se javaslat hanem törvény.

2011. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!